Czarno-biała Interpretacja Sportowego Eleganckiego Zegarka Diamentowego Longines Concas

Damski diamentowy zegarek Longines Concas łączy blask rzadkich klejnotów z pięknem czarno-białej ceramiki. Połączenie sportowego designu i błyszczących diamentów tworzy dynamiczne piękno damskiego diamentowego zegarka Concas, a ta seria charakteryzuje się idealną równowagą wydajności i elegancji. Dla kochających sport i eleganckich kobiet diamentowe zegarki Concas będą ich ulubionym wyborem. Połączenie błyszczących diamentów i żywej ceramiki sprawia, że ​​damskie diamentowe zegarki Longines Concas prezentują elegancję piękna oraz praktyczność sportu i rekreacji. Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej ma białą ceramiczną ramkę z 54 diamentami. Wbudowany mechanizm kwarcowy (L263.2), ten model może wyświetlać godziny, minuty, sekundy i datę. Biała tarcza z masy perłowej ma 11 diamentowych momentów i datę na 3 godzinie. Damski zegarek diamentowy Longines Concas z bransoletą ze stali nierdzewnej inkrustowaną białą ceramiką pośrodku ma wykręcaną tylną obudowę i jest wodoodporny do 5 atmosfer. L3.281.0.87.7 Połączenie błyszczących diamentów i żywej ceramiki sprawia, że ​​damskie zegarki Longines Concas są wzorem elegancji marki i sportowej estetyki na co dzień. Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej ma czarną ceramiczną ramkę z 54 diamentami. Wbudowany mechanizm kwarcowy (L263.2), ten model może wyświetlać godziny, minuty, sekundy i datę. Czarna, lakierowana tarcza ma 11 diamentowych momentów i datę na 3 godzinie. Damski zegarek diamentowy Longines Concas z bransoletą ze stali nierdzewnej inkrustowaną czarną ceramiką pośrodku ma przykręcaną tylną obudowę i jest wodoodporny do 5 atmosfer. L3.281.0.57.7
     Projekt serii Concas skierowany jest głównie do kobiet kochających sport, ale eleganckich. Nowość w tej kolekcji wykorzystuje diamenty i innowacyjne połączenie z ceramiką, aby dodać wyrafinowanej elegancji sportowej estetyce tej kolekcji. Ta delikatna i piękna równowaga sprawia, że ​​damski zegarek diamentowy Concas jest doskonałym sprzętem na wiele wydarzeń sportowych, takich jak wyścigi konne, tenis i jazda na nartach itp. Noszenie go na przyjęciach koktajlowych lub uroczystych kolacjach z pewnością doda elegancji.
     Ten olśniewający zegarek ma ceramiczną ramkę. 54 najwyższej jakości diamenty Weselton VVS są umieszczone wewnątrz i na tarczy, co podkreśla dynamiczne piękno tego zegarka. Ramka i pasek wykonane są z białego lub czarnego materiału ceramicznego, który harmonijnie łączy się z białą tarczą z masy perłowej lub czarną tarczą, co czyni ten zegarek jeszcze bardziej atrakcyjnym.
     Wszystkie modele damskiego diamentowego zegarka Comcast mają przykręcaną tylną obudowę i koronkę z ochronnymi bokami. Nowy zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer (50 metrów), a bransoletka jest wyposażona w składaną klamrę bezpieczeństwa. Koperta ze stali nierdzewnej ma średnicę 35 mm i zawiera mechanizm kwarcowy z funkcjami godzin, minut, sekund i daty.
     Te żywe zegarki mają idealną równowagę między wydajnością a elegancją, co czyni je idealnym wyborem dla kobiet, które kochają sport, a jednocześnie poszukują wyrafinowanej elegancji. Damski zegarek diamentowy Comcast wykorzystuje diamenty i łączy piękno kamieni szlachetnych z mocą ceramiki, co stanowi nowy wybór w kolekcji Comcast.