Genialna Postawa Skarb Czasu Degustacja Audemars Piguet Dąb Królewski Frosted Gold Mróz Złoty Zegarek

W 1972 r. Narodziła się seria Audemars Piguet Royal Oak, a naprawdę klasyczny współczesny zegarek stworzył model zegarków; w 1976 r. Jacqueline Dimier zinterpretowała klasyczny oryginał Géralda Genty w 1972 r., Stworzył pierwszy damski zegarek Royal Oak. Do 2017 r. SIHH jest zarówno 45. rocznicą dębu królewskiego Audemars Piguet, jak i 40. rocznicą narodzin zegarka damskiego Royal Oak. Audemars Piguet ma nieunikniony trend na dębie królewskim, ale nowo zaprezentowaną serię Royal Oak FrostedGold „Frost Gold” Zegarek naprawdę przyciąga wzrok, a obudowa ze specjalnym statkiem jest błyszcząca, bardzo przyciąga wzrok. Projektantka biżuterii CarolinaBucci z Florencji współpracowała z Audemars Piguet, aby w nowoczesny sposób interpretować legendarny projekt damskiego zegarka Royal Oak. (Obejrzyj model: 15454OR.GG.1259OR.01)

40 lat chrztu i legenda

Audemars Piguet New Frost Gold Zegarek Różowe złoto

   Ponieważ nazywany jest zegarem z serii Royal Oak z mrozowego złota, ta wyjątkowość jest oczywiście „mrozowym złotem”. Wiele osób na pierwszy rzut oka pomyśli, że jest to efekt wiązania diamentów, w przeciwnym razie jest to starożytny proces złocenia, znany również jako proces florencki, w którym za pomocą narzędzia z diamentem na górze uderza się w złoto, aby wytworzyć powierzchnię. Niezwykle drobne nacięcia, dające genialny efekt jak diament. CarolinaBucci reinterpretuje to starożytne kunszt z nowoczesnym designem i jest włączony do szlachetnej sztuki zegarmistrzowskiej autorstwa zegarmistrzów Audemars Piguet, doskonale dopasowanej do unikalnie skonstruowanej walizki i paska Royal Oak.

Błyszcząca powierzchnia

   Chociaż perspektywy CarolinaBucci i JacquelineDimier są różne, odziedziczona filozofia projektowania polega na dalszym wprowadzaniu innowacji w oparciu o zachowanie klasycznych elementów z serii Royal Oak, aby stworzyć zupełnie nowy zegarek z designem podkreślającym kobiecy urok. Lata się uspokoiły, Audemars Piguet może nadal pisać legendy i żyć wiecznie.

Przełomowe wyzwania nabierają zupełnie nowego wyglądu

Matowa powierzchnia jest bardziej olśniewająca

   Zegarek „Frost gold” daje kolejną warstwę efektu wizualnego jest matowy. W ostatnich latach CarolinaBucci podkreślała również matowy efekt w projektowaniu produktu, tym razem Royal Oak nie jest wyjątkiem. Ale jak zachować serię klasycznej i prostej linii przy jednoczesnym użyciu matowej technologii na obudowie i pasku? Jest to ogromne wyzwanie dla zegarmistrzów Audemars Piguet, a ponadto, ze względu na unikalną strukturę taśmy, zegarmistrzowie muszą rozważyć kolejność polerowania i szczotkowania. Po miesiącach prób rzemieślnicy i Audemars Piguet z warsztatu CarolinaBucci w końcu połączyli unikalną fakturę stworzoną przez florenckie rzemiosło z rysunkiem i polerowaniem koperty i paska Royal Oak, dzięki czemu powierzchnia jest jasna. Jeszcze bardziej olśniewający i zachowuje miękkość i elastyczność tej serii pasków. W ten sposób, bez dodawania jednego punktu lub jednej kropli, zegarek z serii Royal Oak ma nowy wygląd, a złożoność procesu jest oczywista.

Tarcza o średnicy 37 mm

   Chociaż zegarek z szronionego złota to zegarek damski, koperta wykonana z 18-karatowego różowego złota ma średnicę 37 mm, która jest w rzeczywistości uniseks. Lustro wykonane jest z szafirowego kryształu, który nie oślepia i nawet jeśli jest oświetlony silnym światłem, nie przeszkadza w dokładnym czasie odczytu. Nadal zachowano najbardziej kultowe elementy z serii Royal Oak, a mianowicie osiem sześciokątnych śrub mocujących ośmiokątną ramkę i obudowę, a „mrozowe złoto” różowe złoto i platynowe śruby ramki uzupełniają się.

Zintegrowane zaczepy i walizka

   Występy są nadal zintegrowane z obudową, a ogólna struktura jest ostra.

Trójwymiarowe znaczniki godzin i wskazówki Royal Oak

   Oczywiście w klasycznych elementach projektu nie może zabraknąć wyjątkowej tarczy ozdobnej w kratkę „TAPISSERIE”, która tworzy trójwymiarowy trójwymiarowy efekt gwiazdy. Srebrno-biała tarcza jest prezentowana z fluorescencyjnymi trójwymiarowymi znacznikami godzin w kolorze różowego złota i wskazówki z serii Royal Oak, o godzinie 3 Z oknem wyświetlania daty.

Idealne cięcie i szlifowanie

   Po wycięciu i ukształtowaniu kultowej ośmiokątnej ramki iluminatora potrzeba 70 ręcznych retuszu, aby wypolerować i wypolerować osiem faz. Osiem sześciokątnych śrub platynowych należy również wypolerować i wypolerować. Wypolerowana obudowa emanuje wyjątkowym blaskiem.

Mała i wykwintna korona

Składane zapięcie

   Mała sześciokątna korona z różowego złota jest wygrawerowana na górze ze słowem „AP”. Ta mała korona została wypolerowana w wielu procesach. Zegarek jest wyposażony w składane zapięcie, które jest również wygrawerowane z logo „AP”.

Przezroczysta dolna pokrywa

   Dolna pokrywa ma przezroczystą konstrukcję, a wodoodporność 50 m jest wystarczająca do codziennego noszenia. Jest wyposażony w samozwijający się mechanizm Audemars Piguet Calibre 3120, o średnicy 26,00 mm i grubości 4,26 mm, zawiera 40 rubinów i zapewnia 60-godzinną rezerwę mocy.

Audemars Piguet Royal Oak FrostedZłoty zegarek

Podsumowanie: bez użycia kamienia lśni jak diament. Wyraźny kontur obudowy jest połączony ze wspaniałym różowym złotem. Jest miękki i przystojny w pięknie, a złoto jest również jednym z popularnych trendów w tym roku. Oczywiście to Matowy złoty zegarek spełnił ten trend. Chociaż ten matowy złoty zegarek bardziej przypomina styl wprowadzony na rynek dla kobiet, wyjątkowe kunszt i dość nowoczesny nowoczesny styl sprawiły, że wielu mężczyzn marzy o tym, a serdeczni przyjaciele zegarków mogą z niecierpliwością oczekiwać tego razem. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Sun Fangfang)