Innowacyjny Design Zobacz Inne A. Lange & Söhne 朗格

Na tym świecie istnieje rodzaj piękna, które zawsze było ciche, ale zawiera potężną siłę wewnętrzną; nie jest chętny ani skromny, a zdobywa zaufanie i najszczerszą miłość w cichej samowystarczalności i zmianie innowacji. A. Lange i Söhne Lange są właśnie tacy.
   A. Lange i Söhne Lange kontynuują trzy klasyczne serie w właśnie zakończonej azjatyckiej wystawie Haute Horlogerie Show „Zegary i cuda” WATCHES & amp; WONDERS, wprowadzając sześć nowych arcydzieł. Jeśli największą atrakcją Lange na tej wystawie jest innowacyjny styl projektowania tego nowego produktu. Znamy nie tylko Lange, ale także innego Lange, którego widzimy. Gra pomiędzy klasycznym stylem a innowacyjnym designem zawsze nas zaskakuje.
Eleganckie i świeże kolory
   Zupełnie nowe 6 nowych produktów ma trzy główne melodie w wizualnym kolorze: niebieski, żółty i szary. „Niebieski” to tarcza naturalnej masy perłowej z serii LITTLE LANGE 1, a także cyfrowe znaczniki godzin i linie specjalnego wydania zegarka CHRONOGRAPH z 1815 r .; „żółty” to pamiątkowy zegarek 1815 „200. rocznica FA Lange” 18-karatowe złote złoto , Unikalny innowacyjny materiał marki miód; „szary” to kolor najnowszej saskiej tarczy zegarka saskiego. Unikalne „niebieskie”, „żółte” i „szare” stanowią wizualnie elegancki i świeży główny kolor A. Lange i Söhne Lange na wystawie zegarków WW, która jest niewielkim przełomem i witalnym uwolnieniem konsekwentnego i uroczystego temperamentu Lange.

   Muszę powiedzieć, że „niebieski” jest najbardziej popularnym kolorem zegarków w ostatnich latach, bez względu na to, czy jest to ciemnoniebieskie nocne niebo, żywy jasnoniebieski, rytmiczny niebieski gradient… Tak długo, jak jest to zegarek, który dotyka „niebieskiego”, zawsze może Atrakcyjne oczy. Najnowsze zegarki Lange z serii LITTLE LANGE 1 i zegarki CHRONOGRAPH z 1815 r. Również przełomowo wykorzystują kolor niebieski, ale zegarmistrzowie Lange nie używali tego koloru do pokazywania przesadnego renderowania, ale niewiele się nauczyli. Ozdoba pióra i tuszu jest świeża, elegancka i przyjemna dla oka. Starając się przestać być umiarkowanym, jest to oczywiście bardzo spójne z konsekwentnym rygorem, wybrednością i umiarkowaniem w projektowaniu Lange. „Niebieski” wystarczy, aby uczynić to wyjątkowym.

   Dla A. Lange i Söhne Lange jego unikalny i innowacyjny materiał – 18-karatowe złoto miodu nie jest już „nowy”. Już w 2010 r. Lange wprowadził na rynek „165” z 18-karatowym złotem miodowym. Roczny hołd dla zegarków Ferdinando Adolfa Lange ”. Ten opatentowany metal szlachetny należący do Lange nie jest tracony w platynie pod względem twardości i trwałości. Najważniejsze jest to, że kolor „miodu” jest bardzo wyjątkowy, który różni się od różowego złota, platyny i złota. Hue wprowadza nową wizualną estetykę do luksusowych zegarków.

   Nowa seria Saxonia oparta jest na szlachetnym i powściągliwym „szarym”. Szary to kolor, który nie jest powszechnie używany w wysokiej klasy zegarkach, ale dla A. Lange i Söhne Lange, ten elegancki „ciemny szary” i To nie pierwszy raz, gdy poprzednie zegarki LANGE 1 i Wieczny kalendarz mają tarczę „ciemnoszarą”. Nowe 2 zegarki saksońskie, w kolorze ciemnoszarym z 18-karatowym różowym złotem i 18-karatowym białym złotem, w połączeniu z prostym trzypinowym stylem, dojrzałą elegancją i pewnością siebie.
Subtelne zmiany w klasykach
   Gra klasyki i innowacji nigdy nie kończyła się w sferze stylu estetycznego. Jak zbudować świeże wrażenia estetyczne w klasycznym porządku, a następnie pozwolić, aby nowe piękno akumulowało się w część klasyki, jest to niekończąca się propozycja. W grze w stylu A. Lange i Söhne Lange klasyka i zmiany są delikatnie wprowadzane w każdym nowym dziele.

A. Lange i Söhne Lange 1815 CHRONOGRAPH Special Edition Chronograph

A. Lange i Söhne 1815 „200. rocznica F. A. Lange” 18-karatowy złoty zegarek z miodem i złotem
   Jako klasyczna seria Lange, seria 1815 pochodzi od roku urodzenia pana Ferdinando Adolfa Lange. Jednym z ważnych powodów jest upamiętnienie wyjątkowego wkładu pana Lange w produkcję zegarków kieszonkowych. Tradycyjne elementy zegarków Ge Pocket Watch-niebieskie stalowe wskazówki, cyfry arabskie i minuty torów kolejowych również stały się klasycznymi elementami współczesnych zegarków z serii 1815. Dwa zegarki 1815 zaprezentowane na wystawie zegarków WW kontynuowały również arabską skalę czasową i skalę minutową torów tej serii, ale wprowadziły nowe pomysły w kolorze i materiale oraz doskonale pasowały do ​​klasyki i innowacji.

A. Lange i Söhne Saxonia
   Saxonia zawsze była jedną z kultowych serii fabryki zegarków Saxon Lange, odziedzicząc doskonałego ducha zegarmistrzowskiego marki. W tym roku A. Lange i Söhne Lange przeprowadzili nową modernizację tej klasycznej serii, dzięki czemu nowa seria Saxonia ma Bardziej oczywiste kultowe i minimalistyczne piękno marki. Przy godzinie 3, godzinie 6, godzinie 9 i godzinie 12 zastosowano dwusłupkowe skale blokowe. Oryginalna skala minutowa została nieznacznie zwiększona. Subtelne regulacje konstrukcyjne nie tylko sprawiają, że układ pokręteł jest bardziej harmonijny, ale także łatwiejszy do odczytania. Ulepszenie projektu znajduje odzwierciedlenie w nowym Międzynarodowym Salonie Zegarków w Genewie na początku roku, a także na wystawie zegarków WW Saxonia.
6 dużych modeli kontynuuje piękno prostoty
   Prostota jest rodzajem piękna i postawy, eliminując wszystkie żmudności, każda linia jest używana właściwie, każda funkcja istnieje z najbardziej perfekcyjną logiką, A. Lange i Söhne Lange zawsze były proste, Uroczysty i elegancki. Nowe produkty prezentowane przez A. Lange i Söhne Lange na tej wystawie zegarków WW są naturalnie także władcami prostoty: sześć arcydzieł nosi styl prostoty do końca.

A. Lange i Söhne Lange wprowadzają modele na WATCHES & WONDERS 2015
   Nowe etui do zegarków LITTLE LANGE 1 ma kompaktowy rozmiar zaledwie 36,1 mm, a wzornictwo kontynuuje prosty i klasyczny z serii LANGE1. Ekscentryczna tarcza i duży wyświetlacz kalendarza, oparty na złotej części, istnieją w idealnych proporcjach. Materiał tarczy jest kreatywnie wykonany z naturalnej masy perłowej, a dopasowanie kolorów jest kontynuowane, a ponadto nie ma już dekoracji. Koperta z 18-karatowego białego złota z beżową perłową skórą cielęcą, 18K różowe złoto z jasnoniebieską perłową skórą cielęcą. Dwie nowe prace z serii 1815 również odziedziczą ekstremalną prostotę marki pod względem wzornictwa: wszystkie struktury linii i funkcje zapewniają właściwy układ bez śladu redundancji. Klasyczna niewielka tarcza z trzema wskazówkami z serii Saksonii jest również najbardziej zwięzła, prosta i piękna oraz łatwa do odczytania z myślą o czasie.
   Dzięki 6 nowym dziełom wprowadzonym przez A. Lange i Söhne Lange w WATCHES & WONDERS „Zegary i cuda” w Azji widzimy najbardziej znanego Lange, ale także innego Lange. Projekt jest świeży, elegancki i prosty. „Mówi” w subtelnych zmianach każdego zegarka, sprawi, że bliscy będą głęboko zakochani, zafascynowani niespodzianką i gustowni.