Iwc Wprowadza Letnią Edycję Portugalskiego Elitarnego Chronografu

IWC nadaje Twojemu nadgarstkowi odrobinę lata. Szwajcarski zegarmistrz wprowadza na rynek nową portugalską linię elitarnych chronografów morskich (IW390507) w ramach kolekcji „Summer Edition” marki. Nowy sportowy chronograf wyposażony jest w wodoodporną obudowę ze stali nierdzewnej, niebieską tarczę i niebieski elastyczny gumowy pasek, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem na ciepłe letnie dni. W tym samym czasie IWC wprowadziła również serię pasujących pasków materiałowych o stylowym niebieskim i jasnoszarym designie dla wybranych modeli pilotów, serii Portugal i Portofino, ograniczony czas Na sprzedaż

 Nadchodzi lato, czemu towarzyszy przyjemna ciepła pogoda i pokusa ochłodzenia się. Wodoodporny futerał ze stali nierdzewnej, zintegrowane ramiona z koroną i niebieski elastyczny gumowy pasek sprawiają, że nowy portugalski chronograf Elite Elite jest idealnym towarzyszem podczas żeglarstwa i innych letnich przygód. Niebieska tarcza z białą tarczą, rodowane wskazówki godzin i minut oraz czerwona wskazówka sekundowa chronografu zapewniają łatwy wygląd. Mechanizm 89361 jest wyposażony w funkcję flyback. Skumulowane godziny i minuty są wyświetlane na tarczy pomocniczej o godzinie 12, a dodatkowy pierścień skali w kwadracie może dokładnie nagrać wyjątkowo krótki czas. Z tyłu szafirowego kryształu wnętrze tego sportowego mechanizmu chronografu nie jest zasłonięte.

Ekskluzywny modny niebieski i szary pasek na lato
 Jeśli masz już inne zegarki niż IWC, nadal możesz dodać odrobinę lata do nadgarstka. Drugą atrakcją serii „Summer Edition” jest wprowadzenie specjalnych pasków z tkaniny do najpopularniejszych klasyków, które są zaprojektowane w sezonowym jasnoniebieskim lub jasnoszarym kolorze i są dostępne w następujących wersjach:

• Znak pilota XVIII i chronograf pilota: cztery paski z tkaniny (niebieski, jasnoszary, niebieski z jasnoszarymi szwami, jasnoszary z niebieskimi szwami)
• Automatyczny Portofino i chronograf Portofino: dwa paski tkaniny (niebieski, jasnoszary)
• Portugalski chronograf: dwa paski tkaniny (niebieski, jasnoszary)

 Jako dodatek do wyżej wymienionych stylów, ekskluzywne paski na lato są dostępne we wszystkich butikach IWC przez ograniczony czas. Te paski doskonale współpracują z zegarkiem, niezależnie od tego, czy jest to zakupiona wcześniej miłość, czy właśnie dodana nowa. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)