Jaeger-lecoultre Tajemnicze Światło Diane Kruger

JAEGER-LECOULTRE Diane, idealna rzeczniczka zegarków damskich Jaeger-LeCoultre. Kruger (Diane Kruger) elegancko pojawił się na Met Gali w „tajemniczych” zegarkach jubilerskich Jaeger-LeCoultre. Met Gala (The Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala) to bal charytatywny organizowany co roku przez New York Metropolitan Museum of Art. Został założony w 1971 roku i jest najbardziej uroczystą imprezą w branży modowej. Tematem tegorocznej Met Gali jest „Charles James: Beyond Fashion”, hołd dla słynnego projektanta mody Charlesa Jamesa w latach 50. XX wieku. Diane Kruger miała na sobie długą cekinową sukienkę z platynowym „tajemniczym” antycznym zegarkiem JAEGER-LECOULTRE na nadgarstku, ma „poza modą”, pokazując nieskończoną elegancję.

Modna dama Diane Kruger używa srebrno-białej sukni z JAEGER-LECOULTRE zabytkowym biżuterią z białego złota.

1945 JAEGER-LECOULTRE Zegarek wysokiej biżuterii, klasyczny i wspaniały

Od XVI wieku JAEGER-LECOULTRE kontynuuje innowacje w dziedzinie zegarków damskich i stał się bardziej atrakcyjny. Od niskiego klucza do olśniewającego, od tajemniczego do reklamy, stara się znaleźć najlepszą równowagę między estetycznym wyglądem, wyrafinowanym wyglądem i funkcjonalnym wyświetlaczem. JAEGER-LECOULTRE kontynuuje tradycyjną koncepcję i tworzy zegarki z górnymi pokrywami, zegarkami obrotowymi i obrotowymi, zegarkami pierścieniowymi, zegarkami naszyjników, od czystego stylu art deco po realistyczne kwiatowe wzory. Unikalne połączenie unikalnych technik zegarmistrzowskich i szlachetnych biżuterii sprawia, że ​​te zegarki są pełne pokusy i elegancji.

 1958 JAEGER-LECOULTRE Duoplan zegarek z białego złota, elegancki i wspaniały kształt, kochany przez kobiety

1960 JAEGER-LECOULTRE haute zegarek jubilerski został zaprojektowany jako dzieło sztuki, dzięki czemu zegarek lśni na nadgarstku, klasyczny design pokazuje jego wyjątkową wartość