Longines „red Twelve” Ponownie Zagrał Dobra Wydajność I Bardziej Klasyczne Gorące Pieniądze W Sprzedaży

Wiosna w Pekinie wydaje się bardzo krótka, jest początek marca, a temperatura wydaje się letnia. Chociaż wieje wiatr, wieje cały ciepły wiatr. Dopóki nie pada, jest to dobra pogoda na podróż. Niedawno, kiedy odwiedziłem stoisko Longines w Henry Watch Center w Beijing Blue Island Building, odkryłem, że na liście znajduje się wiele klasycznych funduszy. Istnieją bardziej popularne modele „Red Twelve”, eleganckie i luksusowe damskie modele złote, gorące modele z chronografem i inne zegarki. Jeśli masz ostatnio zakupiony zegarek, przyjaciele mogą rzucić okiem.

Longines Vintage Tradition L2.776.4.21.3

   Czerwony wzór 12 na zegarze o godzinie dwunastej jest jednym z moich ulubionych wzorów czasomierzy. Ponieważ był bardzo popularny w erze zegarków kieszonkowych, jest nadal mile widziany przez wielu przyjaciół, nawet w czasach współczesnych. Podobnie jak ten zegarek, jasnoczerwony rzymski standard „dwunastogodzinny” z kwiatowym logo Longines, niebieskimi stalowymi wskazówkami i wyraźnymi skalerami chronografów są niezwykle retro i eleganckie. Zabierz go ze sobą i od razu cofnij się do epoki zegarka kieszonkowego, posmakuj tajemnicy czasu.
Longines Tradycyjny zegarek L4.309.5.88.7

   Zegarki Longines stosują prosty, klasyczny design, który odzwierciedla „elegancję”. Podobnie jak ten damski zegarek ze złotymi diamentami, okrągła złota koperta z gładkimi diamentami jest luksusowa i lśniąca. Tarcza z masy perłowej wyświetla godziny, minuty, sekundy i datę, ukazując bogatą charakterystykę zegarka. Zgodnie z tradycyjną tradycją zegarmistrzowską Longines zegarek ten wyposażony jest w automatyczny mechanizm o precyzyjnym czasie ruchu. Delikatne ogniwa łańcuszka bransoletki tworzą elegancki i lekki efekt wizualny, który kontrastuje z kopertą w kolorze złotym, pokazując elegancję i hojność nadgarstka.
Longines Tradycyjny zegarek L2.673.4.78.3

   Rozumie się, że ten chronograf jest jednym z ostatnio sprzedawanych gorących zegarków i zawiera funkcje wyświetlania daty, wyświetlania dnia tygodnia, wyświetlania miesiąca, wyświetlania fazy księżyca i funkcji chronografu. Pokazuje unikalną konotację zegarka. Koperta ze stali nierdzewnej 40 mm, wytrzymała i klasyczna. Dzięki dojrzałemu ciemnobrązowemu paskowi połączenie retro i nowoczesnego piękna miejskiego czyni ten zegarek niezwykle atrakcyjnym.

Podsumowanie: Oprócz powyższych trzech zegarków dostępnych jest już wiele klasycznych modeli. Jeśli podoba Ci się Longines lub znajomy ze stolika, który niedawno kupił zegarek, możesz go sprawdzić.
Więcej informacji:
Oferta została zebrana w dniu 16 marca 2017 r. Cena / zapasy zegarka mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Sprawdź ostateczną cenę w szczegółach sklepu.
[Oglądaj zniżkę]: Zadzwoń lub przejdź do sklepu, aby zapytać, wskazując, że jesteś użytkownikiem „obserwuj dom”, otrzymasz więcej rabatów
[Nazwa dealera]: Hengli World Watch Center (budynek Beijing Blue Island)
[Adres dealera]: 1. piętro, strefa wschodnia, budynek Blue Island, ulica Chaowai nr 8, dzielnica Chaoyang, Pekin
[Kontakt]: 010-58214063