Masters Wprowadza Na Rynek Wysokiej Jakości Biżuterię Z Serii Iléa Illy

Tysiące diamentów mieni się na tle zamglonego tła: najnowsza seria haute zegarków jubilerskich Baume & Mercier, z absolutnym kontrastem, nadaje swoim bardzo kobiecym modelom Ellie odurzający efekt światła i cienia.

Ten wyjątkowy model z limitowanej edycji ma oprawę PVD w kolorze ciemnego czarnego białego złota, który uzupełnia musujące tło zestawem 970 diamentów. Ta odważna i innowacyjna fuzja światła i ciemności pokazuje niezaprzeczalną kreatywność i umiejętności zawodowe gwiazd w projektowaniu wysokiej klasy damskich zegarków jubilerskich.

Ten olśniewający biżutericzny zegarek Illy haute jest żywym symbolem dumnego dziedzictwa Baume & Mercier. Kontynuuje tradycję marki: dając zespołowi ze studia projektowego mnóstwo kreatywnej przestrzeni do tworzenia biżuterii z limitowanej edycji każdego roku. W tym roku Sabine Rochat, projektantka Baume & Mercier, wykorzystała swoje modele Ellie wprowadzone na rynek w 2008 roku i uwolniła wyobraźnię. Odważnie zastosowała ramkę z białego złota w kolorze ciemnej czerni pokrytą PVD, ozdobioną tysiącami diamentów, które biegły jak rzeka, doskonale podkreślając okrągły i uroczy kształt serii Yili. Całość jest inkrustowana diamentami, a szersza krawędź tarczy zapewnia szerszy kąt widzenia dla tarczy trójwarstwowej: w połączeniu z drobnoziarnistymi metalowymi cyframi rzymskimi marka Baume & Mercier znajduje się między podstawą tarczy z diamentami a górnym szkłem szafirowym. Na wewnętrznej stronie bransoletki inkrustowany diamentami łańcuch jest również pokryty wypukłym szafirowym szkłem, aby chronić błyszczący diament i pokazać piękne zakrzywienie paska.