Ocean Charm Tasting Omega Seamaster Zegarek Ze Stali Nierdzewnej

Omega, znana na całym świecie marka marek zegarków, reprezentuje symbol „Ω” i ma długą historię ponad 150 lat. Omega to dwudziesta czwarta i ostatnia litera grecka. Symbolizuje początek i koniec rzeczy, pierwszą i ostatnią. Reprezentuje niezwykłą jakość „doskonałości, ekstremalności, doskonałości, osiągnięć”.

  Wodoodporny zegarek Omega rozpoczął się w 1932 roku. Ale nazwa serii hipokampów została użyta dopiero w 1947 roku. W ciągu tej dekady hipokamp przyjął silny sportowy i funkcjonalny wygląd i ma więcej funkcji zegarka do nurkowania, takich jak głębsza wodoodporna głębokość, obrotowa stopniowana ramka, funkcja chronografu, tarcza o wysokiej widoczności, i był faworyzowany przez przyjaciół zegarków na całym świecie Miłość Dzisiaj Watch House przedstawi Ci zegarek z serii Omega Seamaster, oficjalny model zegarka to: 231.1.422.21.03.003.

  Pod względem wyglądu zegarki z serii Omega Seamaster można określić jako wytrzymałe i niezawodne. Klasyczny i ponadczasowy design celebruje wspaniałą oceaniczną legendę Omegi. Ten hipokampowy zegarek Aqua Terra 150 m to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii zegarków. Obudowa ze stali nierdzewnej 41,5 mm jest połączona z bransoletą ze stali nierdzewnej. Pionowa faktura przypomina pokład tekowy na luksusowym jachcie. Wyposażony w Omega 8500 „ruch współosiowy Zhenzhen”, może wytrzymać pola magnetyczne powyżej 15 000 Gaussów i jest trwały. Zapewnia 150 metrów wodoodporności.

  Jako profesjonalny zegarek do nurkowania wkręcana korona ze stali przekładniowej jest dokładnie wypolerowana i dobrze się czuje. Na górze korony jest wygrawerowany symbol reprezentujący omega „Ω”. .

  Wykonanie bransoletki jest bardzo skrupulatne. Zewnętrzne i wewnętrzne krawędzie bransoletki ze stali nierdzewnej wykorzystują dwie różne metody rysowania i polerowania, co niewątpliwie zwiększa kroki i trudność obróbki części zegarmistrza. Trzy rzędy metalowych ogniw łańcucha są elastyczne i wygodne w noszeniu.

  Z boku obudowa jest średniej grubości i trójwymiarowa, z ostrymi krawędziami i narożnikami, a wycięte powierzchnie na obudowie i ramce są cienkie i wypolerowane. Szczotkowany metal na obudowie ukazuje mocną metaliczną teksturę, a mocny styl jest dobrze odzwierciedlony.

  Konstrukcja ucha hipokampa Omega nadal przywiązuje dużą wagę do ergonomii. Ucho i pasek ze stali nierdzewnej są idealnie zintegrowane w jedno. Uchwyty są w zasadzie zrównane z pierwszą częścią paska ze stali nierdzewnej, co w ogóle nie wpływa na codzienne życie. Różne działania w nadgarstku.

  Pasek ze stali nierdzewnej jest dopasowany do klamry motylkowej z tego samego materiału, a na klamrze znajduje się klasyczny symbol Omega.

  Niebieska lakierowana tarcza jest ozdobiona charakterystyczną pionową teksturą „Teak Concept” Aqua Terra o trzypinowym wyglądzie. Skala godzinowa jest pokryta rodem, a boki łukowatej godziny środkowej, minuty i drugiej wskazówki z tego samego materiału są jasno wypolerowane, a świetlisty materiał jest wypełniony w środku, aby pokazać niezwykłą pomysłowość w szczegółach. Okno kalendarza o godzinie 3 zwiększa funkcjonalność tego zegarka. Łukowaty, odporny na zużycie szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach zapewnia kompleksową ochronę tej wyjątkowej tarczy.

  Tylna strona szafirowego kryształu, stal wokół tylnej pokrywy została wypolerowana i wypolerowana, aby dać wgląd w wyjątkowy ruch wytwarzany przez Omegę. Wyposażony w samozwijający się mechanizm koncentryczny Omega 8500, cechuje się on doskonałą trwałością i dokładnością. Wytrzymuje interferencję silnych pól magnetycznych powyżej 15 000 Gaussów. Bilans bez karty z silikonową sprężyną do włosów i ustawionymi kolejno podwójnymi beczkami Dwukierunkowy automatyczny system nawijania może skrócić czas nawijania. Niepowtarzalna, inspirowana językiem arabskim Genewa faluje na szynie i rotorze. Zapewnia rezerwę mocy około 60 godzin.

  Podsumowując: zegarki z serii Omega Seamaster to stylowy wygląd, precyzyjny czas podróży, wysoka trwałość i opłacalność, które wyróżniają się praktycznością i są najpopularniejszymi modelami zegarków do nurkowania. Kultowa, błyszcząca, niebieska tarcza tego zegarka „Teak Concept”, polerowana na wysoki połysk, interpretuje mocną koncepcję morską, precyzyjnie poruszając czasem, sprawia, że ​​użytkownik czuje nieskończony urok oceanu. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Dong Hang)