Olimpiada Oris Olimpiada 600. Stół Limitowany Do 600. Gry

Grand Prix Chin w 2014 roku odbędzie się na Międzynarodowym torze w Szanghaju w dniach 18-20 kwietnia. Brytyjski zespół Williams jest gotowy do startu. Jeden rok nadal wspierał zespół Williamsa i wyścig F1.

Zespół ORIS i Williams rozpoczynają 12. pełny sezon współpracy

Rok 2014 jest kolejnym punktem wyjścia do Grand Prix F1, które wkracza w 10. rocznicę Chin. Zmiany w obozie dla kierowców, przyjęcie silników V6 i aktualizacja stylów wyścigowych w nowym sezonie przyniosą więcej świeżości i napięcia w wyścigu. Jako wierny kibic zespołu Williamsa, w tym roku trwa 12. sezonowa współpraca ORIS i zespołu Williamsa. Ze względu na ogromną pasję do sportów motorowych i wyścigu z czasem zespół ORIS i Williams F1 będzie nadal współpracował Idź naprzód.
Długoterminowa współpraca między obiema stronami opiera się na wspólnych wartościach: niezależności, doskonałości, skrupulatności i zaangażowanym zespole doskonałości. Oprócz zapewnienia długoterminowego solidnego zaangażowania i wsparcia dla zespołu Williams, ORIS łączy technologię i estetykę, aby stworzyć modele kolekcji serii ORIS Williams F1 Team dla zespołu, demonstrując styl mistrzowski. Zespół Williams F1 z powodzeniem ukończył 600. wyścig w 2013 roku. Jako oficjalny partner, szwajcarska niezależna marka zegarków mechanicznych ORIS, wprowadziła na rynek wyjątkowy limitowany model – limitowaną edycję 600. gry ORIS Williams F1 Team z okazji tego przełomowego momentu.

Inspiracja pochodzi niewątpliwie od konstrukcji przyrządu wyścigowego F1, koncentrując się na połączeniu funkcji i designu

To, co łączy projektantów precyzyjnych zegarków mechanicznych i inżynierów Formuły 1, polega na tym, że skupiają się na najdrobniejszych szczegółach, dążą do perfekcji i pasjonują się jednym celem: kontynuowaniem produkcji prac wyższej jakości. Projekt chronografu ORIS Williams F1 Team inspirowany jest nowoczesnym samochodem F1, a funkcja pomiaru czasu jest bezpośrednio związana z wyścigiem samochodowym.

ORIS Williams F1 Team Limited produkcja 600. limitowanej edycji 600 sztuk, przedstawiona w luksusowym drewnianym pudełku do zegarków. To uogólnienie i uosobienie designu i funkcji świata wyścigów F1

Koperta ze stali nierdzewnej 45 mm jest precyzyjnym zegarem wyścigowym złożonym z wielu starannie zaprojektowanych elementów konstrukcyjnych. Czarna dwuwarstwowa tarcza z drobnymi skalami minutowymi i sekundowymi jest niewątpliwie zainspirowana konstrukcją tablicy przyrządów wyścigowych F1. Najbardziej niezwykłą rzeczą w tym wyjątkowym zegarku sportowym jest to, że idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Regulowana końcówka ze stali nierdzewnej pozwala idealnie dopasować zegarek do nadgarstka, nawet podczas jazdy po zakręcie. Minuty o godzinie 12 i godziny o godzinie 6 wraz z oknem kalendarza w pełni pokazują jego atletyczny rodowód. Niebieskie elementy dodane do czarnej matowej tarczy i logo zespołu Williams również pokazują ich znaczenie.