Tf Est. 1968 – Spinki Do Mankietów Rose Gold I Ruby Tourbillon

www.worldwatchweb.com-Te pożądane akcesoria są teraz dostępne w 18-karatowym różowym złocie z rubinami lub innymi klejnotami i będą dostępne w najlepszym czasie na zakupy świąteczne i noworoczne.

Unikalne spinki do mankietów TF Est. 1968, które do tej pory były wykonane wyłącznie ze stali nierdzewnej, będą teraz wykonane z bogatych i cennych materiałów. Po raz pierwszy zastosowano różowe złoto, które ma stabilną wartość w tym kapryśnym świecie. Za tym wielkim sukcesem stoi domowa branża zegarkowa: te męskie akcesoria kryją urządzenie, projektując mechanizm zegarmistrzowski całkowicie zgodnie z ruchem nadgarstka użytkownika: precyzyjny obrotowy tourbillon, będący następstwem zaawansowanego mechanicznego zegarmistrzostwa Wielka tradycja biznesu.
Mechanizm zegarmistrzowski, owinięty w 18-karatową złotą klatkę z serią karbonowych części, działa w idealnej kolejności, gdy porusza się nadgarstek każdego użytkownika. Przez przezroczysty kryształ, który wygląda jak lustro na obudowie, widać wyniki techniczne. Inteligentny design, nietradycyjny obrotowy uchwyt podkreśla jego funkcjonalne aspekty, zapobiegając obracaniu się wokół własnej osi, a piękny i elegancki precyzyjny system klamry sprężynowej mocno przylega do koszuli.
www.tfco.ch