Vacheron Constantin Vacheron Constantin Wydał Sześć Nowych Modeli

Overseas —— Interpretacja eleganckiego stylu i sportowego piękna
Niektóre zegarki są zaprojektowane na specjalne okazje, a inne nadają się na każdą okazję. Nowa seria zegarków Vacheron Constantin Overseas to ta ostatnia. Marka wprowadziła na rynek sześć nowych modeli – wszystkie modele ze stali nierdzewnej lub modele dwukolorowe z różowozłotymi ramkami. Paski można łatwo zdemontować i wymienić bez użycia narzędzi. Przez przezroczystą szafirową obudowę z kryształu z tyłu możesz wyraźnie docenić ruch opracowany i wyprodukowany przez Vacheron Constantin, który demonstruje zaawansowane umiejętności zegarmistrzowskie marki i można go dostosować do potrzeb różnych okazji. Nowy zegarek jest zarówno elegancki, jak i sportowy, dzięki czemu idealnie nadaje się na kolacje w podróży.

Pełna wersja ze stali nierdzewnej
Dwie nowe prace ze stali nierdzewnej z kolekcji Overseas mają swobodny i stylowy wygląd. Zegarek ma średnicę 37 mm i jest wyposażony w niebieskie lub różowe różowe tarcze. Wyposażony w własny ruch Vacheron Constantin 5300, może zasilać centralną godzinę, minutę i małe sekundy o godzinie 9. Nowy model jest wyposażony w bransoletę ze stali nierdzewnej oraz dwa wymienne paski z gumy i skóry krokodyla, które można łatwo zdemontować i wymienić bez użycia narzędzi do tworzenia różnych stylów.

Wersja dwukolorowa ze stali nierdzewnej i różowego złota
Seria zamorska wprowadziła również cztery nowe modele koperty ze stali nierdzewnej z różową złotą ramką 18K 5N. Chronograf o średnicy 42,5 mm jest wyposażony w mechaniczny mechanizm automatycznego nawijania 5200 opracowany i wyprodukowany przez markę. Wbudowane koło kolumnowe może koordynować funkcje uruchamiania, zatrzymywania i resetowania funkcji rozrządu, a podłużne sprzęgło sprzęgające może skutecznie zmniejszyć wpływ wibracji ręki na rozpoczęcie rozrządu. Charakterystyczne cechy stopera chronografu Vacheron Constantin. Śruby na kole kolumny wykorzystują klasyczny wzór krzyża maltańskiego marki. Mechanizm podwójnej lufy nie tylko zwiększa moment obrotowy i stabilność zegarka, ale także zapewnia rezerwę mocy do 50 godzin. Nowy chronograf Overseas jest również wyposażony w dwa wymienne paski (skóra krokodyla i brązowy gumowy pasek), aby zaspokoić potrzeby różnych stylów.

Drugi dwukolorowy automatyczny zegarek koncentruje się na podstawowych funkcjach zegarka, wyświetlając godziny, minuty, sekundy i datę na półprzezroczystej srebrnej tarczy. Koperta ze stali nierdzewnej i różowego złota o średnicy 41 mm jest wyposażona w mechanizm 5100 opracowany i wyprodukowany przez markę. Jest taki sam, jak mechanizm używany w innych nowych zegarkach z serii Overseas. Posiada certyfikat Geneva Seal i jest dopasowany do ciemnobrązowego aligatora Gumowy pasek, który elegancko podróżuje po całym świecie.

Dostępne są również dwa modele o średnicy 37 mm ze stali nierdzewnej i różowego złota. Jeden z nich jest osadzony z 84 okrągłymi diamentami na ramce z różowego złota 18K 5N. Zegarek jest wyposażony w mechanizm 5300, każdy z ciemnobrązowym skórzanym paskiem ze skóry aligatora i gumowym paskiem, pokazującym swobodny i modny urok oraz wyrafinowaną elegancję.