Wejście Do Sztuki W Mikroświecie

W ciągu ostatnich kilku lat wsparcie Audemars Piguet dla sztuki jest oczywiste dla wszystkich i zawsze utrzymywało bliski związek ze sztuką współczesną. Od 2013 roku jest globalnym partnerem Art Basel, największej na świecie wystawy sztuki współczesnej i współczesnej, i do tej pory współpracuje.

Art Basel 2015: instalacja dźwiękowa francuskiego projektanta Alexandra Jolly „Constellations” dla Audemars Piguet

   Wspieraj wydarzenie artystyczne poprzez trzy duże wystawy objazdowe w Bazylei, Miami i Hongkongu. Wśród nich w 2015 roku Audemars Piguet uruchomił zieloną, pokrytą mchem ścianę ekologiczną oraz niestandardową instalację dźwiękową, Constellations, zaprojektowaną przez francuskiego artystę Alexandre Joly. Dzięki tej instalacji artystycznej możesz słuchać płynącej wody z Doliny Ru, dźwięku śpiewu ptaków i minutowego wzmacniacza Audemars Piguet. We współpracy z Art Basel Audemars Piguet zainicjował serię fascynujących projektów artystycznych, wykorzystując nowoczesne techniki do wyjaśnienia bliskich i głębokich związków między ludźmi, przyrodą, czasem i nauką. Mocne zaangażowanie Audemars Piguet w rozwój sztuki nowoczesnej.
   Oprócz współpracy z Art Basel, Audemars Piguet uruchomił również w połowie 2015 r. „Program uruchomienia Audemars Piguet Art Commission”, który ma na celu zapewnienie artystom silnego wsparcia w pracy z nimi w celu tworzenia złożonych, precyzyjnych i innowacyjnych Dzieło sztuki współczesnej. Prace projektowe są nadzorowane przez corocznego kuratora gościnnego i wybierane przez międzynarodowe jury. W ramach programu uruchamiania Audemars Piguet Art Commission, Audemars Piguet Art Commission zapewni najnowocześniejsze narzędzia, kunszt i wsparcie techniczne niezbędne do tworzenia zaproszonych artystów. Finaliści zostaną zaproszeni do odwiedzenia siedziby Audemars Piguet w Ru Valley, Dowiedz się więcej o ponad 140-letniej tradycji zegarmistrzowskiej marki, doskonałej jakości wykonania i innowacyjnych pomysłach w dziedzinie dobrego zegarmistrzostwa. Artysta, który ostatecznie wyróżnia się na krótkiej liście, będzie współpracował z kuratorem gościnnym, aby stworzyć dzieło.

Sun Xun, Audemars Piguet Art Creation Commissioner 2016

   W tym roku chiński artysta Sun Xun został wybrany jako „Audemars Piguet Art Commission” w 2016 roku. Współtworzy nowe dzieła sztuki z gościnnym kuratorem Shen Ruiji, Audemars Piguet Art Creation Commission, i zadebiutuje na stacji Art Basel Miami w grudniu 2016 r. Sun Xun jest znany jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych artystów w Chinach i jest dobry w wykorzystywaniu wykwintnego tradycyjnego rzemiosła do tworzenia unikalnych eksperymentów eksperymentalnych w różnych mediach. Jest dobry w tworzeniu różnych mediów, takich jak szkic, malarstwo, animacja i sztuka instalacji, wykorzystuje malarstwo, drzeworyt, tradycyjne chińskie malarstwo atramentowe, węgiel drzewny do tworzenia ekspresyjnych animacji poklatkowych oraz eksponuje poprzez wciągające sceny projektowe. Styl realizmu i mitologiczne obrazy tworzą szokujące efekty audiowizualne.
   W przypadku wysokiej klasy marki zegarków Audemars Piguet sama sztuka jest jej integralną częścią. Zegarek, stworzony przez szlifowanie, polerowanie, pomysłowość i ręce, drobiazgowe i skrupulatne dążenie zmieniło tworzenie zegarków w zapierające dech w piersiach mikroskopijne dzieło sztuki. Można powiedzieć, że istnieje wiele technik dekoracyjnych zegarków i zegarów, które muszą być tworzone obiema rękami, a także przełom, który odróżnia industrializację od dobrego zegarmistrzostwa.

Rysunek przedstawiający szkieletowy zegarek z podwójnym balansem z serii Royal Oak

   Ręcznie robiony zegarmistrz Audemars Piguet tworzy piękne rzeczy, które mogą być przekazywane przez pokolenia, i integruje sztukę w rzemiośle, aby stworzyć każde arcydzieło zegarków. Spośród tych arcydzieł najbardziej reprezentatywne są szkieletowe zegarki ucieleśniające doskonałe kunszt, szlachetne i wspaniałe wysokiej klasy zegarki jubilerskie oraz minutowe przekaźniki symbolizujące pionierskiego ducha. Te trzy niezwykłe techniki rzemieślnicze mogą lepiej odzwierciedlać idealne połączenie doskonałego zegarmistrzostwa i estetycznego wzornictwa. Te trzy rodzaje zegarków nie tylko wymagają od mistrzów zegarmistrzów posiadania najlepszej wybitnej wiedzy zawodowej, ale także żywego wyjaśnienia głębokich osiągnięć zegarmistrzów Audemars Piguet w dziedzinie estetyki projektowania.

Puste wykończenie ruchu ręcznie

   Już w latach 30. Audemars Piguet opanował kunszt wykonania wydrążonych zegarków, a profesjonalni rzemieślnicy stworzyli ten wyrafinowany zegarek, który odzwierciedla piękno precyzji. W odróżnieniu od zwykłych tradycyjnych modeli, wydrążone zegarki inspirowane są w głównej mierze architektonicznym pięknem budynku i używają tego jako standardu do tworzenia strukturalnego projektu ruchu. Wydrążony zegarek jest dopełniony doskonałym ręcznym kunsztem, pokazując w najwyższym stopniu półprzezroczyste piękno ruchu, w tym mechaniczną strukturę ruchu oraz piękno konstrukcyjne kół zębatych i sklejki mostowej. Wszystkie części ruchowe zostały następnie wyretuszowane pod rękami zegarmistrza, często bardziej delikatnie rzeźbione ręcznie.

Tysiącletni damski zegarek ozdobiony onyksem i brylantami

   Jeśli chodzi o zegarki z piękną biżuterią, od lat 80. XIX wieku zegarki Audemars Piguet stały się arcydziełem estetyki designu i niezależnego ducha. Patrząc wstecz na źródło inspiracji dla damskich zegarków, nietrudno jest stwierdzić, że Audemars Piguet zawsze ucieleśnia materiały i kunszt, które odzwierciedlają cechy epoki w tworzeniu damskich zegarków: w tym klasyczne materiały, takie jak diamenty, klejnoty, onyks itp., Które są kreatywne w mistrzowskim rzemiośle W dłoniach zmienił się w arcydzieło z osobowością.

Super chronograf Royal Oak Concept z precyzyjną regulacją i montażem etui

   Repeater minutowy jest jedną z najbardziej prestiżowych funkcji w dziedzinie precyzyjnego zegarmistrzostwa. Może uderzać w repetytor w kolejności godzin, minut i minut, dzięki czemu czas można poznać po dźwięku poza tarczą zegarka. Po aktywowaniu sygnału czasu dwa miniaturowe młoty uderzą w spiralny gong, dając przyjemny i jasny dźwięk. Chronograf repetytora minutowego może wykonać 720 całkowicie różnych sekwencji perkusyjnych, z których każda reprezentuje aktualny czas na tarczy. Od momentu powstania marki badania i rozwój Audemars Piguet oraz innowacja funkcji powtarzania minutowego były nieprzerwane i owocne, stając się jedną z najbardziej reprezentatywnych marek zegarmistrzowskich w tej dziedzinie.