Zaawansowane Zaawansowane Funkcje Zegarków Damskich Mogą Być Skomplikowane

W dzisiejszych czasach zaawansowane komplikacje stały się nie tylko popularne w branży zegarków męskich, ale także stały się jednym z ważnych standardów pomiaru wartości wysokiej klasy zegarków damskich. Od początkowej fazy księżyca kobiet, przez coraz więcej damskich zegarków tourbillon, aż do bardziej zaawansowanych damskich trzech pytań … zaawansowane złożone funkcje coraz częściej pojawiają się w tworzeniu damskich zegarków. Kobiety stają się coraz bardziej wybredne, a czysta dekoracja zegarków nie może ich już zaspokoić.

Trzy najważniejsze pytania Zegarek dla starszych kobiet nie jest gorszy
   „Trzy pytania” zasługują na najbardziej skomplikowaną i bardzo skomplikowaną funkcję. Jest tak zaawansowana, że ​​nie każda rodzina może ją mieć i może być produkowana co roku. Siła stworzenia zegarka z trzema pytaniami opiera się na jego sile. Zegarki damskie z trzema pytaniami są nie tylko rzadkie, ale nawet męskie zegarki z trzema pytaniami są najbardziej poszukiwanymi przedmiotami na podłodze aukcji i ulubieńcami kolekcjonerów zegarków, a ich ceny są jeszcze trudniejsze do kupienia. Jeśli możesz mieć damę z trzema pytaniami, to musi być bohaterem żeńskich fanów zegarków!
Zegarek Patek Philippe z repeaterem minutowym 7000R-001

   Koperta z różowego złota 18K, średnica koperty 33,7 mm. Automatyczny ruch mechaniczny, minutowy repeater, rezerwa mocy około 48 godzin. Pasek ze skóry aligatora.
   W 2011 r. Na Międzynarodowych Targach Biżuterii i Zegarków w Bazylei Patek Philippe wprowadził damski minutowy repeater o wielkości zaledwie 33,7 milimetra Projekt jest niezwykle prosty, ale ma bardzo skomplikowaną funkcję „trzech pytań”, która przyciąga wiele uwagi. W 2014 roku Jaeger-LeCoultre specjalnie wypuścił damski zegarek z serii randkowej podczas targów zegarków azjatyckich i zegarków w Hongkongu, co również wywołało wiele sensacji. Urocza tarcza zdobiona bluszczem pasuje do uroczego minutnika, który jest naprawdę „dźwiękowy”.
Jaeger-LeCoultre Dating Q35034E1

   Koperta z białego złota 18K, średnica koperty 39 mm, wysadzana brylantami. Tarcza jest wykonana z emalią, rzeźbieniem i klejnotem. Automatyczny ruch mechaniczny, minutnik, rezerwa mocy około 43 godzin. Wstążka lub pasek ze skóry aligatora.
Tourbillon jest nadal gościem skomplikowanego zegarka kobiecego
   Tourbillon był kiedyś uważany za symbol zaawansowanych komplikacji, dziś tourbillon jest nie tylko częstym gościem zegarków męskich, ale także gościem zegarków damskich. Różnica polega na tym, że damskie zegarki tourbillon mogą zintegrować tourbillony z bardziej ekscytującymi projektami.
Chanel Première Camellia Floating Tourbillon Zegarek

 

   W 2012 roku Chanel wprowadził na rynek pływający zegarek Camellia Tourbillon z serią Premiere, projektując genialny Camellia Tourbillon, który jest najbardziej niesamowitym systemem tourbillon. Dzięki takiemu projektowi zegarek ten zdobył w tym samym roku nagrodę GPHG „Ladies ‚Award”. Od tego czasu każdy damski zegarek tourbillon jest bardziej niesamowity niż jeden.
Chaumet Paris Hortensia Floating Tourbillon Zegarek

   18-karatowa rodowana obudowa z białego złota o średnicy 40 mm. Tarcza ozdobiona jest wzorami hortensji utworzonymi przez emaliowanie i grawerowanie. Ręcznie zwijany ruch tourbillon z rezerwą mocy około 120 godzin. Niebieski skórzany pasek.
   W 2015 roku Chaumet Paris wprowadził razem cztery piękne zegarki tourbillon w nowej serii hortensji Hortensia, co jest bardzo niesamowite. A Roger Dubuis przedstawił bransoletę Excalibur Brocéliande w kolorze różowego złota na targach azjatyckich w Hongkongu w 2015 r. Jest to wydrążony latający tourbillon pełen wytrzymałości. Chociaż ozdobiony bluszczem, nadal jest pełen mechanicznej tekstury. Dominujący wyciek.

Roger Dubuis Excalibur Brocéliande różowe złoto

   Koperta z 18-karatowego różowego złota z diamentami o średnicy 42 mm. Szkieletowa tarcza jest ozdobiona bluszczem, a szkieletowy mechanizm latającego tourbillon RD505SQ ma rezerwę mocy 60 godzin. Z pieczęcią genewską, pasek ze skóry aligatora. Ograniczony do 28 sztuk.

Dokładne fazy księżyca spotykają się od tysiącleci
   Funkcja fazy księżyca jest jednym z pierwszych komplikacji zegarków damskich, a także jednym z najczęstszych powikłań zegarków damskich. Jeśli jednak jest to damski zegarek, który można nazwać zaawansowanymi złożonymi funkcjami, istnieją nieprecyzyjne fazy księżyca, ale nie ma wielu damskich zegarków, które można nazwać precyzyjnymi fazami księżyca.
Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous Moon

   Koperta z białego złota 18K, średnica 39 mm, zestaw ramek z diamentami. Tarcza z masy perłowej z wyświetlaczem fazy księżyca. Automatyczny ruch mechaniczny z 41-godzinną rezerwą mocy. Niebiesko-czarne jedwabne i skórzane paski.
   Jaeger-LeCoultre wprowadził na rynek damski zegarek z fazą księżyca w 2015 roku. Jest nie tylko piękny, ale także może osiągnąć dokładność skorygowaną raz na 927. Ten rodzaj dokładności szkoły przez prawie tysiąc lat, nie mówiąc już o damskim zegarku z fazą księżyca, nawet złożoną funkcję męską Zegarków fotograficznych jest za mało, aby je policzyć. Ze wspomnianych wyżej „pytań do pani Jaeger-LeCoultre”, a także dokładnego damskiego zegarka z fazą księżycową, możemy zauważyć, że intencje i siła Jaeger-LeCoultre w zaawansowanych złożonych funkcjach damskich zegarków.
Złożoność twórcza Chi Mei
   Wśród damskich zegarków komplikacyjnych, oprócz zwykłych trzech pytań, fazy księżyca, tourbillon, chronografu … istnieją również pewne funkcje komplikacji, które są unikalne dla zegarków damskich, a także duma zegarków damskich. To kreatywna komplikacja zaprojektowana specjalnie dla zegarków damskich.
GPHG Fantastyczny zegarek Fabulé Peacock z odwróconym tyłem

 
Paw Fabergé Lady Compliquée
   Pawi ekran otwierający ten Fabergé zdobył nagrodę dla najlepszego zegarka damskiego GPHG w 2015 r. (High-Mech dla kobiet). Piękny paw na tarczy jest żywy w tle klejnotów, a co godzinę pojawia się piękny ekran otwierający. Wynika to z funkcji wstecznego zegarka. Pawie pióro w tarczy jest w rzeczywistości minutową ręką wstecz. Kiedy pawie pióro powoli rozszerza się do 60 minut, pióro z ostrzem natychmiast skacze z powrotem do godziny 0. Wskazanie godziny jest osiągane za pomocą zewnętrznego pierścieniowego pokrętła, które obraca się powoli w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby odczytać czas na 3-punktowej skali. Dzięki temu zegarkowi, jeśli chcesz cieszyć się pięknem pawia, nie jest to trudne.
Opatentowany zegarek Chaumet Paris Hydrangea

Zegarek komplikacyjny Chaumet Hortensia
   18-karatowe rodowane białe złoto z brylantami o średnicy 41 mm. Tarcza jest ozdobiona diamentowymi znacznikami godzin, a kształt hortensji jest wykończony masą perłową, półprzezroczystą emalią i oprawą klejnotów. Champagne Paris zaprojektował wyłącznie automatyczny mechanizm mechaniczny CP12V-XIII z 39-godzinną rezerwą mocy. Pasek ze skóry aligatora.
   Ten piękny zegarek hortensji w Paryżu jest również na krótkiej liście i bierze udział w konkursie GPHG 2015 na najlepszy skomplikowany zegarek damski. Chociaż ostateczny laur wygrał Fabergé, chwała tego zegarka nie została przyćmiona. Zegarek korzysta ze złożonej maszynerii opracowanej przez Shangmei Paris i szwajcarskiego zegarmistrza: tarcza jest ozdobiona kwiatami, płatki inkrustowane różowymi kamieniami pośrodku obracającego się kwiatu wskazują godziny, a różowy biegnie po nieregularnym torze w kształcie kwiatu. Kwiaty macicy perłowej wskazują minuty. A najbardziej niesamowitą rzeczą w tym zegarku jest działanie nieregularnych utworów, przełamujących tradycję wskazywania wskaźnika, romantycznych i pięknych.
Chaumet Paris Precious Watches Series- „Gry przygodowe”

Zegarek z serii Chaumet Paris „Spotkaj się, jeśli mnie kochasz”
   Odwracanie tradycyjnych wskazówek godzin i minut, przy użyciu elementów, które są również pełne natury, są również kultowymi elementami serialu pszczół i pająków Shangmei Paris „Netize you, if you love me”, pokazując czas w postaci nieregularnych orbit, W tym samym czasie odbywa się zabawna gra miłosna. Chaumet wprowadził ten zegarek na rynek w Paryżu w 2013 roku. Można powiedzieć, że zasada projektowania hortensyjnego zegarka do czytania w 2015 roku jest dokładnie taka sama jak ten zegarek, a także stanowi kontynuację tego wyjątkowego projektu.
   Dlaczego kobiety coraz bardziej kochają zegarki z zaawansowanymi komplikacjami? Przede wszystkim oczywiście jest to niedrogie! Albo spójrz na te piękne, zdolne i mądre kobiety. Czy to nie jest tak urocze jak te wyrafinowane damskie zegarki?