Archiwum kategorii: zegarki

W Połączeniu Parami Celebrytka „920” Długo Cię Kocha

Tej nocy słuchałem śpiewu Brahmy, nie dla oświecenia, ale dla odetchnięcia.
Tego dnia zamknąłem oczy w pachnącej mgle sali pism świętych i nagle usłyszałem prawdę w waszych śpiewach.
W tym roku szedłem górską drogą z długą głową, żeby cię nie widzieć, tylko być blisko twojego ciepła.
W tym życiu odwróciłem góry i rzeki i zmieniłem stupy nie na następne życie, ale na spotkanie z tobą po drodze.

——Cyang Jiacuo
 920, kocham cię od dawna. Baume & Mercier, jako wierny rejestrator czasu, mówi motto miłości za każdym razem i każdego dnia, a tego dnia, 20 września, Baume & Mercier będzie świadkiem cennego momentu „kocham cię długo” czterema parami.

Dla mojego serca, dla twojego serca, zapamiętam cię od początku —— (Song) Gu Xia
 Zegarki Baume & Mercier 10276 męskie i 10283 damskie zegarki są specjalnie wykonane z brylantami o godzinie 9, wyrażając ich głęboką miłość wspaniałym romansem.

Zegarek męski Baume & Mercier Clifton Series 10276 (lewy) 21,800 RMB
Baume & Mercier Crichton Series 10283 Damski zegarek (z prawej) 21800 RMB
Czas jest krótkotrwały i krótkotrwały, więc te miłości i ciepła zawsze się spieszą, za mało, aby je pielęgnować, a oczy przeminęły; czas jest wieczny i długi, więc te miłości i ciepła są zawsze W moim sercu nie mogę zapomnieć o moim życiu. ——Tonghua
 Męski zegarek Baume & Mercier 10141 i zegarki damskie 10150 są wykonane ze stali nierdzewnej, zachowując ich silną miłość i śluby na nadgarstku. Jak będą się kochać w półmroku i na długo.

Baume & Mercier Crichton Series 10141 Zegarek męski (z lewej) 21800 RMB
Baume & Mercier Clifton Series 10150 Damski zegarek (z prawej) RMB20,600
  Dla kogoś zakochanego serce drugiego jest najlepszym domem. —— Murakami Haruki
 Dwukolorowe automatyczne zegarki z serii Baume & Mercier Crichton 10139 i 10208 są wykonane w dwóch kolorach, nadając inny styl. Połączenie 18-karatowego czerwonego złota i ciemnobrązowego paska zapewnia najcieplejszą opiekę i towarzystwo.

Baume & Mercier Crichton Series 10139 Dwukolorowy automatyczny zegarek (z lewej) RMB 27 300
Baume & Mercier Crichton Series 10208 Dwukolorowy automatyczny zegarek (z prawej) RMB24,900
  W przeszłości słońce zwalniało, samochody, konie i maile były powolne. Kochałem tylko jedną osobę w moim życiu. —— Mu Xin
 Zegarki Baume & Mercier Chrysler z serii 8592 i 10148 są wykonane z klasycznych czarno-białych i szarych, prostych i hojnych, a okno z datą przypomina godzinę każdego spotkania, co jest ukochanym wyborem na całe życie.

Baume & Mercier Chrysmer Series 8592 Mechaniczny męski zegarek (z lewej) RMB17,500
Baume & Mercier Class 10148 Damski zegarek (z prawej) RMB10.500

Dziedzicząc Szwajcarski Zegarek Ze Śliwkami, Spróbuj Wiecznego Klasyka

Sklep TITONI w Chongqing przyjmuje nowy design, aby zapewnić wszystkim odświeżenie, w pełni podkreślając wyjątkową osobowość marki. „To kamień milowy dla TITONI. Nowy projekt sklepu w pełni odzwierciedla klasyczną i modną osobowość marki, umożliwiając konsumentom bliższy kontakt z TITONI” – powiedział Shrop, prezes TITONI, który przybył do Szwajcarii z daleka, aby wziąć udział w wydarzeniu otwierającym. Bardzo cieszymy się z wykorzystania Chongqing jako twierdzy do ekspansji rynku zachodniego ”.

    W przemówieniu gratulacyjnym zastępca burmistrza Wu z zadowoleniem przyjął obecność biura przedstawicielskiego szwajcarskiego zegarka śliwkowego w Chongqing i utworzenie sklepu z owocami śliwki w dystrykcie Yuzhong.

    TITONI to symbol niezależnej szwajcarskiej firmy rodzinnej z długą tradycją w branży zegarmistrzowskiej. Od momentu założenia w 1919 r. Firma koncentruje się na samoorganizujących się zegarkach mechanicznych, koncentrując się na produkcji spersonalizowanych zegarków wysokiej jakości z automatycznymi ruchami. Marka łączy trzy pokolenia rodzinnej tradycji, najnowszą technologię zegarmistrzowską i doskonałe rękodzieło zegarmistrzowskie. Szwajcarski zegarek śliwkowy jest znany w Chinach od prawie 50 lat i ma ugruntowaną reputację i wysoki prestiż.

Classic Touring Rolex Ref.3525 Chronograf Z Ii Wojny Światowej

Mówiąc o Rolexie i chronografie, ludzie podświadomie pomyślą o słynnym zegarku Daytona. Ale oprócz tego ciekawe są również inne chronografy tej marki, takie jak ten chronograf Rolex Ref.3525 II wojny światowej, który zostanie przedstawiony wszystkim w tym artykule.

   Rolex wprowadził chronograf Ref. 3525 w 1939 r. I produkował go do 1945 r. Ref.3525 jest wyposażony w mechanizm kolumny Valjoux 23, który jest jednym z pierwszych chronografów Rolex z kopertą ostrygową. Jest to zegarek, który mogą zamówić jeńcy wojenni alianccy. Wielu szwajcarskich zegarmistrzów świadczyło tę usługę podczas II wojny światowej, ale Rolex jest z niej szczególnie znany. Jeńcy wojenni mogą zamawiać zegarki pocztą i odbierać je w obozie jenieckim. Cena zakupu nie została zwrócona dopiero po wojnie, a ruch Rolex udowodnił zaufanie marki do alianckich jeńców wojennych (głównie jeńców brytyjskich).
   Założyciel Rolex, Hans Wilsdorf, choć urodzony w Niemczech, przeniósł się do Wielkiej Brytanii w wieku 24 lat i położył podwaliny pod Rolex, aby stać się najbardziej znaną marką zegarmistrzowską na świecie. Sojusznicy jeńcy wojenni świadczyli usługi zamawiania zegarków i odmawiali sprzedaży zegarków armii nazistowskiej.

   Ten chronograf ma średnicę 35 mm i jest nieco drobny jak na dzisiejsze standardy. Mimo zintegrowanych funkcji prędkości i zasięgu zegarek jest nadal czytelny. Wynika to z przemyślanej konstrukcji tarczy i racjonalnego układu każdej tarczy. Istotną rolę odgrywa również wskaźnik, który po napełnieniu radem może być łatwo rozpoznany nawet w nocy.

   Jest to rzadki i rzadki chronograf Rolex Ref.3525. Szacuje się, że całkowita wydajność modeli ze stali nierdzewnej wynosi tylko 200, a zegarek ma nawet oryginalną bransoletę ze stali nierdzewnej. W listopadzie 2016 r. Ten zegarek został sprzedany na aukcji przez Félis i sprzedany za 62 500 franków szwajcarskich (szacowanych na 50 000 do 80 000 franków szwajcarskich) Ze względu na jego rzadkie i rzadkie cechy cena transakcyjna jest bardzo przystępna.

Heavenly Works Degustacja Parmigiani Bugatti Aérolithe Performance Chronograph

W pierwszej połowie ubiegłego wieku, ze względu na rozwój sportów motorowych, potrzebne były precyzyjne zegarki, aby kontrolować czas, więc współpraca luksusowych samochodów i luksusowych zegarków zaczęła być coraz częstsza i bliższa. Dzisiaj, wraz z pogłębieniem współpracy, poziom współpracy dotknięty z zewnątrz do wewnątrz, szczególnie w koncepcji kreatywnej, doprowadził do wysokiego stopnia zgodności. Parmigiani i Bugatti są przykładem współpracy luksusowych samochodów i luksusowych zegarków. Od 2004 r. Formalnie nawiązali współpracę, a teraz minęło ponad 10 lat. Seria Parmigiani Bugatti to krystalizacja współpracy między obiema markami, zainspirowana designem samochodu sportowego Bugatti, stworzyła serię klasycznych modeli o wyjątkowej estetyce i wyglądzie wewnętrznym. W 2017 roku Parmigiani i Bugatti ponownie współpracowali, aby wprowadzić ten chronograf Parmigiani Bugatti Aérolithe Performance na targach SIHH w Genewie, który ma piękno i tajemnicę modelu Bugatti Aérolithe. Modyfikacja technologii to kolejne zaawansowane technologicznie arcydzieło słynnych zegarków i luksusowych samochodów. (Obejrzyj model: PFC329-3001400-XC1442)

Szczera praca

   Projekt zegarka został zainspirowany samochodem sportowym Bugatti Aérolithe znanym jako „Heavenly Car”, który wykorzystuje wysoce łatwopalny stop magnezu, dzięki czemu spawanie jest możliwe. Dwie części karoserii są ze sobą połączone nitami dzięki nowatorskiej i oryginalnej strukturze „kalenicy”, która zapewnia doskonałą widoczność i poprawia bezpieczeństwo samochodu sportowego. Ten samochód sportowy, podobnie jak jego nazwa, zniknął wkrótce po swoim debiucie w 1935 roku, pozostawiając tylko kilka zdjęć, aby udowodnić swoje istnienie. Zegarek Bugatti Aérolithe Performance jest zainspirowany pięknem i tajemnicą modelu Bugatti Aérolithe oraz kreatywnym zegarkiem z tytanowym etui, pokazującym niezwykłą współczesną elegancję i potężną wybuchowość legendarnego samochodu sportowego.

Wzór „Diamond Tip Inverted” stworzony w wyniku specjalnego procesu marki

Obejrzyj wyświetlacz graficzny „Diamond Tip Inverted”

   Zegarek jest ozdobiony technologią laserową inną niż tradycyjna technologia obróbki, która jest arcydziełem wysokiej technologii. Pod koroną i guzikami środkowy pierścień przedstawia wzór „diamentowej końcówki do góry nogami”. Efekt ten jest wycinany unikalnymi technikami, które są poza zasięgiem tradycyjnego rzemiosła. Jest bardzo piękny. Uchwyty tytanowe „w kształcie kropli” są polerowane i szczotkowane, aby były piękne i eleganckie, z naturalnymi i gładkimi liniami, ukazującymi wyjątkowy urok marki.

Obejrzyj obudowę

   Obudowa wykonana jest w całości z tytanu, rzadkiego metalu występującego na meteorytach. Trwalsze i niezawodne niż zwykłe materiały. Po polerowaniu wyświetla swój wyjątkowy połysk, jest gładki i delikatny oraz bardzo piękny.

Oglądaj wyświetlacz wybierania
   Na pierwszy rzut oka tarcza ma wrażenie, że patrzy na deskę rozdzielczą samochodu sportowego, a na polerowanej ramce skala wskaźnika, która jest wyrazem uznania dla doskonałych osiągów dzisiejszego samochodu sportowego Bugatti, jest uderzająca i delikatna, co jest wygodne dla obsługi i obserwacji zegarka. Teksturowana część środkowa tworzy piękny i głęboki trójwymiarowy zmysł, nadając środkowej części delikatny połysk. Tarcze chronografu na godzinie 3 i 9 mają uroczy kątowy wzór i są ozdobione okrągłymi satynowymi wzorami słojów, które są bardzo ozdobne. Warto wspomnieć, że chronograf „krokowy” w pozycji znaku 3-godzinnego składa się z trzech „półwarstw”, z których każda ma różne efekty tekstur, jest wyraźna i łatwa do odróżnienia oraz gwarantuje dokładność pomiaru czasu. Rodowane znaczniki godzin wskaźnikowych są również obrabiane laserowo, aby były bardziej czytelne i ozdobne.

Konstrukcja „podwójnego prędkościomierza”

Wyświetlacz funkcji „podwójnego prędkościomierza”
   Czerwona skala jest w kilometrach na godzinę, a niebieska skala w milach na godzinę, odziedzicząc kultowe kolory samochodu sportowego Bugatti. „Podwójny tachymetr” (km i mile) licznika minut nieprzerwanie mierzy prędkość w 30-minutowych cyklach. Dlatego, aby obliczyć tempo na kilometr podczas 1-godzinnego marszu, należy pomnożyć liczbę wskazaną dwukolorowym wskaźnikiem przez 2. Oczywiście tej funkcji można również użyć do pomiaru tempa noszenia, co znacznie poprawia praktyczność zegarka.

Obejrzyj wyświetlacz ruchu

   Zegarek jest wyposażony w opatentowany mechanizm PF335 z modułem chronografu typu flyback. Dzięki tylnej szafirowej obudowie ruch jest wyraźnie widoczny. Widać, że ruch jest ozdobiony „Genewskimi falami”, a klasyczna dekoracja sprawia, że ​​ruch ten emituje również inną chwałę. Centralnym elementem oscylującego ciężaru z otwartym końcem jest logo Parmigiani, które dodaje blasku projektowi ruchu w tył.

Wyświetlanie paska zegarka

Oglądaj wyświetlacz klamry

   Projekt paska inspirowany jest wytłoczonym wzorem na sportowym siedzeniu samochodu Bugatti, który jest obszerny i wygodny. Dzięki składanemu zapięciu tekstura przypomina tarczę, dodając ogólnej estetyki zegarka.

Obejrzyj ogólny obraz

Reasumując: zjednoczyć mocne i mocne, ponownie stworzyć genialne. Klasyczne zegarki są wyjątkowe ze względu na ich unikalne funkcje dodatkowe, a unikalne funkcje dodatkowe będą również działać na faktycznej aplikacji zegarka, dzięki czemu urok ten zyska na popularności. To właśnie dzięki połączeniu Bugatti i Parmigiani ten niezwykły zegarek ze specjalnymi funkcjami jest również doskonałym czasomierzem na pokazie. Ulubieni przyjaciele zegarków mogą wejść do sklepu firmowego, aby zobaczyć swoją chwałę. .

Damski Zegarek Bell & Amp; Ross S Diamond Eagle

Najnowszy damski zegarek Bell & amp; Ross inspirowany jest astrologią – nieskończonym morzem gwiazd. Zegarek BR S Diamond Eagle ma niebieską tarczę z błyszczącymi diamentami, podobnie jak wyspy świecące w ciemności, ale także odrobinę nocnego nieba na nadgarstku. Ten zegarek budzi cudowną podróż na planetę. Pomiędzy sporadycznymi ruchami rąk podróż się rozpoczęła. „Board” już teraz i rozpocznij swój elegancki nocny lot!

Nawigacja konstelacji
Na podstawie obserwacji Słońca pierwsi piloci korzystali z nawigacji wizualnej do latania. Gdy zapadła noc, kilka gwiazd zaczęło prowadzić samolot. Zegarek BR S Diamond Eagle oddaje hołd nocnemu niebu, które zawsze zapewnia pilotom pomoc i piękne widoki.
Logo konstelacji
Zanim ludzie polecieli na duże wysokości, ludzie używali konstelacji jako punktów odniesienia dla nawigacji lądowej lub morskiej. W czasach starożytnych nawigatorzy używali położenia gwiazd na nocnym niebie, aby określić ich położenie na morzu. Bell i Ross bardzo szanują te gwiazdy. Bez nich gwiazdy podróżnicy nie są w stanie dotrzeć do celu. Na pamiątkę zegarka marka wypuściła BR S Diamond Eagle, nowo opracowany zegarek z serii eleganckich i stylowych zegarków stworzonych dla wyrafinowanych kobiet. Posiada kultowy kwadrat z okrągłą tarczą na kwadracie, zagęszczającą wszystkie szczegóły astrologii, takie jak niebieska tarcza o północy, może przenikać ciemne błyszczące metalowe znaczniki godzin oraz 7 diamentów reprezentujących świecące gwiazdy. Wszystko to składa się na mini galaktykę prezentowaną w zegarku.

Symbol orła
Diamenty są ułożone w tarczy w formie wzoru Aquili i noszą nazwę „Orzeł Jowisza”. Tę legendarną konstelację można łatwo zobaczyć z ziemi. Rozmiar i jasność diamentu jest doskonałym odzwierciedleniem tej astrologii. Bell & Ross ma nadzieję, że użyje skrzydlatego ptaka latającego, orła, boga nieba, aby pokazać niezwykłą moc tego nowego zegarka i połączyć go z bogiem Jowiszem. Nic dziwnego, że ten majestatyczny ptak nazywa się „Królem Nieba” i „Lwem Terytorium”. Orzeł rozkłada skrzydła symbolizując potężną moc i kontrolę.
Idealne połączenie kunsztu zegarmistrzowskiego i astrologii
Z konstelacją diamentów i fasetowanymi znacznikami godzin tarcza diamentowa BR S Diamond Eagle wykorzystuje kunszt zegarmistrzowski do stworzenia astrologicznego obrazu. Delikatna niebieska tarcza wykorzystuje wzór światła słonecznego, który charakteryzuje się cienkimi liniami, które rozchodzą się na zewnątrz jak światło słoneczne, potwierdzając w ten sposób własny proces projektowania i produkcji marki. Tarcza pokryta jest niebieskim lakierem, który jest delikatny i głęboki. Wyświetlacz czasu jest wyraźny i łatwy do odczytania, wskazany przez dwie szczupłe dłonie w opływowym kształcie. Każda kobieta, która zobaczy ten wspaniały zegarek, natychmiast pomyśli o niebie, jak marzenie. Tarcza ma kształt iluminatora samolotowego, przez który eleganckie panie mogą cieszyć się jasnym nocnym niebem. Obudowa pochodzi z serii BR stworzonej w 2005 roku, która jest również podstawą, na której opiera się reputacja marki. Jak zawsze przyjęto kultowy kształt ikony, która jest okrągłym wzorem z kwadratem w środku. Zegarek ze stali nierdzewnej jest polerowany i satynowany, aby stworzyć wizualny kontrast między ramką a obudową, i jest wodoodporny do 100 metrów. U jego podstaw leży niezawodny i precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy. Grawerowany tył okładki jest wzorowany na wzorze Aquila. Ciemnoniebieski skórzany pasek ze skóry krokodyla z perłowymi detalami dodaje melancholii niebieskiemu modelowi. Każdy szczegół zegarka jest starannie zaprojektowany i skrupulatny.

BRS DIAMOND EAGLE BRS-EA-ST / SCR

Zegarek BR S Diamond Eagle jest dostępny w dwóch opcjach, z których jedna ma 66 białych diamentów na ramce, dzięki czemu szlachetny i elegancki zegarek staje się stylową biżuterią. Ten ultra kobiecy butikowy zegarek emanuje urokiem wszechświata i świata.
Symbole i wyrafinowane wzornictwo łączą się
Wyniesienie wyśmienitej technologii „Haute Horlogerie” na wyzwanie jest wyzwaniem. BR S Diamond Eagle od Bell & amp; Ross tworzy tę legendę. Szlachetny zegarek czerpie inspirację z astrologii, dzięki czemu ten biżuterię jest znakomicie wykonany przez zegarmistrzów cenny i wykwintny. Ten kobiecy kobiecy zegarek zdobi nadgarstek użytkownika Drogą Mleczną. Jasne, gwiaździste niebo jest wokół twojego nadgarstka.

Parametr techniczny
Mechanizm: BR-CAL.102, mechanizm kwarcowy.
Funkcja: wskazówki godzin i minut.
Obudowa: 39 mm średnicy. Satynowana stal nierdzewna. Model z diamentem: ramka ze stali nierdzewnej z białymi diamentami (66 kamieni, waga 0,99 karata).
Wybierz: Midnight blue. Pierścień skali godzinowej z metalową aplikacją. Orion jest reprezentowany przez 7 diamentów.
Lustro: kryształ szafiru z powłoką antyrefleksyjną.
Wodoodporność: 100 metrów.
Pasek: jasnoniebieska skóra krokodyla.
Klamra: klamra. Satynowana stal nierdzewna.

Czy Pakiet Dla Double 11 Jest Gotowy? Podwój 12 I Te Zegarki Emilion Do Sadzenia Trawy

Zaraz po zapisaniu się na kuriera „Double Eleven”, „Double Twelve” już się rozpoczął. „Podwójna dwunastka”, jak sama nazwa wskazuje, to coroczna działalność, która rozpoczęła się 12 grudnia 2011 r. Została stworzona wspólnie przez Taobao i Jingdong. „Po drugiej„ sekcji rozdrabniania rozdań ”.
   Wydarzenie „Podwójna dwunastka” to kolejna runda boomu na zakupy e-commerce po „Podwójnej 11.” Dokładnie pod koniec roku nagradza się i wybiera prezenty świąteczne dla przyjaciół i krewnych. Revel!
   „Podwójna dwunastka” to także dobry moment na zakup zegarka. Zegarek to nie tylko akcesorium z funkcją pomiaru czasu, ale także nośnik do wyrażania uczuć i uczuć. Kup piękny zegarek dla siebie lub znajomych i rodziny podczas Dwunastego Festiwalu Zakupów. Nie jest za późno na wprowadzenie kilku znakomitych zegarków marki Emilion, aby każdy mógł sadzić trawę.
Seria Amy Long Lac Leman
   Po drugiej stronie Genewy i jeziora Leman we Francji ciemnoniebieska czysta woda odbija ośnieżone szczyty Alp, pełne nieba i ziemi. Zegarek z serii Lehman jest inspiracją dla zegarmistrza z brzegu jeziora Lehman, który jest naturalny i przejrzysty. Zegarek jest kontynuacją projektu skrzydła czasowego Emilona, ​​połączonego z okrągłą kopertą, i interpretuje elegancję i swobodę za pomocą rozciągniętego, atmosferycznego kształtu skrzydła. Wśród nich koperta zegarka „Jinleimeng” 08.1168.G39.6.5.26.1 wykonana jest z 18-karatowego złota, co podkreśla luksusowy temperament zegarka, a także tożsamość użytkownika. Męska tarcza RAYMOND ma dwa wzory o średnicach 39 mm i 42 mm, co daje większy wybór.

Amy Long Fair Lady
   „Jingya” to seria zaprojektowana dla kobiet. W projekcie piękna inspiracja, która wyraża piękno kobiety, jest częścią procesu zegarmistrzowskiego. Model kwiatu lotosu Jingya, powierzchnia talerza wykonana jest z metalowych płatków, trójwymiarowych i wykwintnych, wytłoczonych ze środka stołu i rozciągniętych z czterech stron, delikatnych i wykwintnych, wykwintnych i szykownych; błękitne puste grube wierzby są najbardziej wyjątkowymi płatkami, dumnie stojącymi na stole Serce kołysze się z czasem. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej jest jak czysta sprężyna, jak cichy staw otaczający lotos, falujący ze spokojem lat; zestaw ramek z diamentami jest pełen luksusu, a każdy drobno wypolerowany diament zapisuje marzenie o luksusie i pięknie.

Seria Amy Long Pearl
  „Pearl” to charakterystyczna seria marki Emily. W projektowaniu zegarków z serii Pearl metale szlachetne, klejnoty i diamenty są najczęściej używane do idealnego połączenia luksusu i wykwintności, wraz z występami Emilion DNA „skrzydeł czasu”, które odzwierciedlają elegancję i szlachetność w prostocie. 09.3883.G.6.J.22.0 Zegarek Obudowa ze stali nierdzewnej z 18-karatowym złotym obramowaniem podkreśla elegancję i luksus, a delikatna warstwa chryzantemy z tarczą jest rozproszona, luksusowa i dynamiczna; wyjątkowa kwadratowa obudowa nie wykazuje śladu stereotypów , Zaokrąglone krawędzie i rogi zawierają głęboki styl życia.

   Seria zegarków Emilion jest bogata i ma swoje własne cechy. „Double Twelve” jest już dostępna. Amy Long prowadzi działalność w sklepach offline i online. Na co czekasz? Jeśli kochasz zegarki, pospiesz się i idź do Amy Long Jingdong, sklepów internetowych Tmall lub sklepów offline, aby wybrać zegarek, który najbardziej Ci odpowiada.

A Może Seria Tutu Tutu? A Co Z Zegarkami Tissot Kutu?

Wprowadzenie do serii Tissot Kutu
  Tak jak wielki projektant mody łączy w swojej kreacji idealne połączenie tkaniny i krawiectwa, tak nowa seria Kutu firmy Tissot wykorzystuje koncepcję projektowania mody, aby odzwierciedlić esencję projektową polegającą na użyciu eleganckich materiałów do narysowania eleganckich linii. Nazwa serii Coutu pochodzi od francuskiego „Couturier”, co oznacza znanego rzemieślnika w branży. W tej nazwie odzwierciedla to, że jest to butik marki Tissot. W całej serii Coutur znajduje się 21 zegarków, wykorzystujących 5 różnych ruchów, co interpretuje trendy mody w sercach zegarmistrzów i dostosowuje różne modele do dzisiejszych, coraz bardziej różnorodnych koncepcji mody. Projektant Tissot doskonale łączy precyzyjną technologię pomiaru czasu z klasycznym i prostym stylem, a duch niekończącej się pogoni za szczegółami wreszcie stworzył butik z ery serii Kutu.

A co z serią Tutu Tutu, internauci komentują
  Komentarze internautów 1: Według osobistych preferencji Tissot nie jest dobrą marką zegarków, ale jest poplamiony szwajcarskim światłem.Na terenie Szwajcarii działa tysiące fabryk i marek, ale są one znane Mniej, ale jakość jest dobra.
  Nic szczególnie dobrego, wystarczy spojrzeć na czas, jest OK, nie wybieraj serii sportowych, jakość Cóż, po prostu. . . Znacznie gorzej niż profesjonalna marka.
  Ocena Netizen 2: Męski zegarek Tissot Seria Kutu to nowy zegarek wprowadzony przez Tissot od 11 lat. Nazwa serii Kutu pochodzi od francuskiego „Couturier”, co oznacza słynnego rzemieślnika w branży. Seria Kutu jest godna tej nazwy, a ortodoksyjna wydajność jest nadal bardzo dobra.
  Ocena Netizen trzy: niski i wyjątkowy wygląd pokazuje konotację i pochodzenie użytkownika.Automatyczny model Kutu można nazwać doskonałym dodatkiem na okazje biznesowe.
  Ocena Netizen 4: Chociaż nie podoba mi się Huang Xiaoming, byłem pod wrażeniem fajnej serii aprobat Irvinga i rozpoczęcie działalności było bardzo opłacalne.
  Ocena piątka Netizen: Bardzo mi odpowiada, a mężczyźni, którzy idą do pracy, powinni kupić jedną, aby wzmocnić swoją koncepcję czasu
Zakres cen serii Tissot Kutu
  Cena serii Tutu Kutu waha się od 2000 do 10 000 juanów. Większość wysokich cen to zegarki mechaniczne. Aby uzyskać więcej informacji na temat serii Tissot Kutu, wprowadź zegarek Tissot Kutu
Lśniące kobiece oblicza

 
 
 

Genialna Postawa Skarb Czasu Degustacja Audemars Piguet Dąb Królewski Frosted Gold Mróz Złoty Zegarek

W 1972 r. Narodziła się seria Audemars Piguet Royal Oak, a naprawdę klasyczny współczesny zegarek stworzył model zegarków; w 1976 r. Jacqueline Dimier zinterpretowała klasyczny oryginał Géralda Genty w 1972 r., Stworzył pierwszy damski zegarek Royal Oak. Do 2017 r. SIHH jest zarówno 45. rocznicą dębu królewskiego Audemars Piguet, jak i 40. rocznicą narodzin zegarka damskiego Royal Oak. Audemars Piguet ma nieunikniony trend na dębie królewskim, ale nowo zaprezentowaną serię Royal Oak FrostedGold „Frost Gold” Zegarek naprawdę przyciąga wzrok, a obudowa ze specjalnym statkiem jest błyszcząca, bardzo przyciąga wzrok. Projektantka biżuterii CarolinaBucci z Florencji współpracowała z Audemars Piguet, aby w nowoczesny sposób interpretować legendarny projekt damskiego zegarka Royal Oak. (Obejrzyj model: 15454OR.GG.1259OR.01)

40 lat chrztu i legenda

Audemars Piguet New Frost Gold Zegarek Różowe złoto

   Ponieważ nazywany jest zegarem z serii Royal Oak z mrozowego złota, ta wyjątkowość jest oczywiście „mrozowym złotem”. Wiele osób na pierwszy rzut oka pomyśli, że jest to efekt wiązania diamentów, w przeciwnym razie jest to starożytny proces złocenia, znany również jako proces florencki, w którym za pomocą narzędzia z diamentem na górze uderza się w złoto, aby wytworzyć powierzchnię. Niezwykle drobne nacięcia, dające genialny efekt jak diament. CarolinaBucci reinterpretuje to starożytne kunszt z nowoczesnym designem i jest włączony do szlachetnej sztuki zegarmistrzowskiej autorstwa zegarmistrzów Audemars Piguet, doskonale dopasowanej do unikalnie skonstruowanej walizki i paska Royal Oak.

Błyszcząca powierzchnia

   Chociaż perspektywy CarolinaBucci i JacquelineDimier są różne, odziedziczona filozofia projektowania polega na dalszym wprowadzaniu innowacji w oparciu o zachowanie klasycznych elementów z serii Royal Oak, aby stworzyć zupełnie nowy zegarek z designem podkreślającym kobiecy urok. Lata się uspokoiły, Audemars Piguet może nadal pisać legendy i żyć wiecznie.

Przełomowe wyzwania nabierają zupełnie nowego wyglądu

Matowa powierzchnia jest bardziej olśniewająca

   Zegarek „Frost gold” daje kolejną warstwę efektu wizualnego jest matowy. W ostatnich latach CarolinaBucci podkreślała również matowy efekt w projektowaniu produktu, tym razem Royal Oak nie jest wyjątkiem. Ale jak zachować serię klasycznej i prostej linii przy jednoczesnym użyciu matowej technologii na obudowie i pasku? Jest to ogromne wyzwanie dla zegarmistrzów Audemars Piguet, a ponadto, ze względu na unikalną strukturę taśmy, zegarmistrzowie muszą rozważyć kolejność polerowania i szczotkowania. Po miesiącach prób rzemieślnicy i Audemars Piguet z warsztatu CarolinaBucci w końcu połączyli unikalną fakturę stworzoną przez florenckie rzemiosło z rysunkiem i polerowaniem koperty i paska Royal Oak, dzięki czemu powierzchnia jest jasna. Jeszcze bardziej olśniewający i zachowuje miękkość i elastyczność tej serii pasków. W ten sposób, bez dodawania jednego punktu lub jednej kropli, zegarek z serii Royal Oak ma nowy wygląd, a złożoność procesu jest oczywista.

Tarcza o średnicy 37 mm

   Chociaż zegarek z szronionego złota to zegarek damski, koperta wykonana z 18-karatowego różowego złota ma średnicę 37 mm, która jest w rzeczywistości uniseks. Lustro wykonane jest z szafirowego kryształu, który nie oślepia i nawet jeśli jest oświetlony silnym światłem, nie przeszkadza w dokładnym czasie odczytu. Nadal zachowano najbardziej kultowe elementy z serii Royal Oak, a mianowicie osiem sześciokątnych śrub mocujących ośmiokątną ramkę i obudowę, a „mrozowe złoto” różowe złoto i platynowe śruby ramki uzupełniają się.

Zintegrowane zaczepy i walizka

   Występy są nadal zintegrowane z obudową, a ogólna struktura jest ostra.

Trójwymiarowe znaczniki godzin i wskazówki Royal Oak

   Oczywiście w klasycznych elementach projektu nie może zabraknąć wyjątkowej tarczy ozdobnej w kratkę „TAPISSERIE”, która tworzy trójwymiarowy trójwymiarowy efekt gwiazdy. Srebrno-biała tarcza jest prezentowana z fluorescencyjnymi trójwymiarowymi znacznikami godzin w kolorze różowego złota i wskazówki z serii Royal Oak, o godzinie 3 Z oknem wyświetlania daty.

Idealne cięcie i szlifowanie

   Po wycięciu i ukształtowaniu kultowej ośmiokątnej ramki iluminatora potrzeba 70 ręcznych retuszu, aby wypolerować i wypolerować osiem faz. Osiem sześciokątnych śrub platynowych należy również wypolerować i wypolerować. Wypolerowana obudowa emanuje wyjątkowym blaskiem.

Mała i wykwintna korona

Składane zapięcie

   Mała sześciokątna korona z różowego złota jest wygrawerowana na górze ze słowem „AP”. Ta mała korona została wypolerowana w wielu procesach. Zegarek jest wyposażony w składane zapięcie, które jest również wygrawerowane z logo „AP”.

Przezroczysta dolna pokrywa

   Dolna pokrywa ma przezroczystą konstrukcję, a wodoodporność 50 m jest wystarczająca do codziennego noszenia. Jest wyposażony w samozwijający się mechanizm Audemars Piguet Calibre 3120, o średnicy 26,00 mm i grubości 4,26 mm, zawiera 40 rubinów i zapewnia 60-godzinną rezerwę mocy.

Audemars Piguet Royal Oak FrostedZłoty zegarek

Podsumowanie: bez użycia kamienia lśni jak diament. Wyraźny kontur obudowy jest połączony ze wspaniałym różowym złotem. Jest miękki i przystojny w pięknie, a złoto jest również jednym z popularnych trendów w tym roku. Oczywiście to Matowy złoty zegarek spełnił ten trend. Chociaż ten matowy złoty zegarek bardziej przypomina styl wprowadzony na rynek dla kobiet, wyjątkowe kunszt i dość nowoczesny nowoczesny styl sprawiły, że wielu mężczyzn marzy o tym, a serdeczni przyjaciele zegarków mogą z niecierpliwością oczekiwać tego razem. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Sun Fangfang)

F.P. Journe Finansuje Icm W Paris-news Journe F.P.

François-Paul jest znanym projektantem i artystą zegarków oraz człowiekiem o prawdziwym temperamencie, przekazał swoje najnowsze dzieło, Centigraphe, i przyniesie 30% zysku na każdym Centigraphe. Podarowany na rzecz ICM w celu sfinansowania zaawansowanych badań medycznych w zakresie zachowania mózgu i mielopatii.
François-Paul Journe położył kamień węgielny pod budowę ICM, specjalistycznej agencji zajmującej się badaniem zachowania mózgu i mielopatii, i stał się jednym z członków-założycieli ICM.

W tym wydarzeniu stwierdził, że nalegał na wspieranie wysiłków ICM w zwalczaniu chorób mózgu i rdzenia kręgowego. Jako znany projektant zegarków, artysta i człowiek o prawdziwym temperamencie, przekazał swoje najnowsze dzieło, Centigraphe, i przekazał 30% zysków każdego Centigraphe na ICM w celu sfinansowania zachowania w mózgu. Oraz zaawansowane technologicznie badania medyczne w mielopatii.
Założyciele ICM są zdeterminowani, aby zbudować i utrzymywać międzynarodowe centrum badawcze z najnowszą technologią, w ramach którego pacjenci, lekarze, prawie 600 badaczy, inżynierowie i technicy połączą się w jednym centrum.
The Centigraphe Souverain
Centigraphe Souverain to najnowszy zegarek wprowadzony przez François-Paula Journe’a w 2007 roku. Jest to mechaniczny stoper, którego nigdy wcześniej nie widziano.

Ręcznie wykonany ruch ma trzy tarcze i może mierzyć czas od jednej setnej sekundy do dziesięciu minut w tym samym czasie. Każda tarcza ma czerwoną skalę czasową i czarny obrotomierz. Obrotomierz przekształca czas w prędkość, jego zasięg działania wynosi do sześciu kilometrów na godzinę, co odpowiada prędkości marszu, i do 360 000 kilometrów na godzinę, co jest szybsze niż prędkość ucieczki meteorytu do przestrzeni niskiego poziomu.
Latające wskazanie sekundowe o dziesiątej znajduje się na tarczy oznaczonej jako setna sekundy, a jeden obrót na sekundę teoretycznie może mierzyć obiekt poruszający się z prędkością 360 000 kilometrów na godzinę. Ta prędkość stanowi około jednej tysięcznej prędkości światła.
Stoper uruchamia się, zatrzymuje i resetuje za pomocą joysticka w obudowie, a nie przycisku po jednej stronie powszechnie używanej korony – jest to nowy program reformy środowiska człowieka, który został wykonany Ochrona patentowa. Klawisz obraca cylindryczne koło zębate, a koło zębate uruchamia dźwignię w tradycyjny sposób, który realizuje kolejno start, stop i zero.
Drugim certyfikowanym patentem tego wyjątkowego specjalnego mechanizmu mechanicznego jest skuteczne oddzielenie stopera od funkcji chronografu. Oznacza to, że gdy stoper działa, nie ma to wpływu na amplitudę sprężyny włosowej.
Źródło: Montres Journe
www.fpjourne.com
www.icm-institute.org
Kontakt: [chroniony przez e-mail]
(Proszę podać zegarki-for-china.com)

Longines „red Twelve” Ponownie Zagrał Dobra Wydajność I Bardziej Klasyczne Gorące Pieniądze W Sprzedaży

Wiosna w Pekinie wydaje się bardzo krótka, jest początek marca, a temperatura wydaje się letnia. Chociaż wieje wiatr, wieje cały ciepły wiatr. Dopóki nie pada, jest to dobra pogoda na podróż. Niedawno, kiedy odwiedziłem stoisko Longines w Henry Watch Center w Beijing Blue Island Building, odkryłem, że na liście znajduje się wiele klasycznych funduszy. Istnieją bardziej popularne modele „Red Twelve”, eleganckie i luksusowe damskie modele złote, gorące modele z chronografem i inne zegarki. Jeśli masz ostatnio zakupiony zegarek, przyjaciele mogą rzucić okiem.

Longines Vintage Tradition L2.776.4.21.3

   Czerwony wzór 12 na zegarze o godzinie dwunastej jest jednym z moich ulubionych wzorów czasomierzy. Ponieważ był bardzo popularny w erze zegarków kieszonkowych, jest nadal mile widziany przez wielu przyjaciół, nawet w czasach współczesnych. Podobnie jak ten zegarek, jasnoczerwony rzymski standard „dwunastogodzinny” z kwiatowym logo Longines, niebieskimi stalowymi wskazówkami i wyraźnymi skalerami chronografów są niezwykle retro i eleganckie. Zabierz go ze sobą i od razu cofnij się do epoki zegarka kieszonkowego, posmakuj tajemnicy czasu.
Longines Tradycyjny zegarek L4.309.5.88.7

   Zegarki Longines stosują prosty, klasyczny design, który odzwierciedla „elegancję”. Podobnie jak ten damski zegarek ze złotymi diamentami, okrągła złota koperta z gładkimi diamentami jest luksusowa i lśniąca. Tarcza z masy perłowej wyświetla godziny, minuty, sekundy i datę, ukazując bogatą charakterystykę zegarka. Zgodnie z tradycyjną tradycją zegarmistrzowską Longines zegarek ten wyposażony jest w automatyczny mechanizm o precyzyjnym czasie ruchu. Delikatne ogniwa łańcuszka bransoletki tworzą elegancki i lekki efekt wizualny, który kontrastuje z kopertą w kolorze złotym, pokazując elegancję i hojność nadgarstka.
Longines Tradycyjny zegarek L2.673.4.78.3

   Rozumie się, że ten chronograf jest jednym z ostatnio sprzedawanych gorących zegarków i zawiera funkcje wyświetlania daty, wyświetlania dnia tygodnia, wyświetlania miesiąca, wyświetlania fazy księżyca i funkcji chronografu. Pokazuje unikalną konotację zegarka. Koperta ze stali nierdzewnej 40 mm, wytrzymała i klasyczna. Dzięki dojrzałemu ciemnobrązowemu paskowi połączenie retro i nowoczesnego piękna miejskiego czyni ten zegarek niezwykle atrakcyjnym.

Podsumowanie: Oprócz powyższych trzech zegarków dostępnych jest już wiele klasycznych modeli. Jeśli podoba Ci się Longines lub znajomy ze stolika, który niedawno kupił zegarek, możesz go sprawdzić.
Więcej informacji:
Oferta została zebrana w dniu 16 marca 2017 r. Cena / zapasy zegarka mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Sprawdź ostateczną cenę w szczegółach sklepu.
[Oglądaj zniżkę]: Zadzwoń lub przejdź do sklepu, aby zapytać, wskazując, że jesteś użytkownikiem „obserwuj dom”, otrzymasz więcej rabatów
[Nazwa dealera]: Hengli World Watch Center (budynek Beijing Blue Island)
[Adres dealera]: 1. piętro, strefa wschodnia, budynek Blue Island, ulica Chaowai nr 8, dzielnica Chaoyang, Pekin
[Kontakt]: 010-58214063